Pythonissam Pythonissam komentáře u knih

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Kniha kterou miluji, jelikož se zajímám o opíry. Později jsem viděla i film, ale na knihu na 101% nemá!

Satanská bible Satanská bible Howard Stanton Levey

Četla jsem ji několikrát a určitě doporučuji i lidem, kteří si myslí, že satanismus je pouze o tom, že obětuje zvířata a pod. LaVeyovi myšlenky, slova i činy Vám mohou dát hodně. Jako devatero.

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Prokousat se začátkem bylo pro mne trochu nudné, ale později jsem se do knihy tolik tzv. "zažrala", že jsem nemohla přestat číst. Zajímám se jak o magii, tak čarodějnice, jejich procesy a vše okolo. Doma mám stále první vydáí této knihy, které bych se nikdy nemohla zbavit.

03.10.2018 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tato kniha je pokládána, že ji mají číst děti, ale dle mého by ji měli číst i dospělí. Nezařarila bych ji je tak do pohádek z důvodu, že je založená na faktech, a to tak, že když ji čtete zamslíte se a dokážete si i hodně věcí uvědomit. Zkoušela jsem ji číst prvně jako malá, ale to mi nešlo. Podruhé jsme ji na "jeden dech" přečetla ve svých 20 letech a dost mi toho dala, kdy jsem nad ní přemýšlela velmi dlouho.
Knihu mám stále doma a nemohla bych se ji vzdát.

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Tato kniha byla dárek od mé mámy, když jsem byla malá. Četla jsem si ji často milovala jsem ji. Stále ji mám doma schovanou a nehodlám se ji vzdát.

Kniha upírů Kniha upírů Ditte Bandini

Jsem bytost, která se velmi zajímá oo pír a nadpřirozeno, ale v této knihze jsem nenašla nic, co bych nenašla již jinde, to mne docela zklamalo. + ale musím dát za to, že příběhy v ní zmiňované mne některé velmi zaujali. Avšak již bych ji znovu nečetla.

03.10.2018 3 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Knihu jsem původně jako mladší našla u babičky v knihovně. Darovala mi ji jako dárek.
Přečetla jsem ji na "jeden dech" a četla jsem jsi asi už 4x. Patří mezi mé oblíbené a nedala bych na ni dopustit.