py-radicz py-radicz komentáře u knih

Silo Silo Hugh Howey

skvele jsem se bavil. Ihned co budu moct se vrham na pokracovani

20.03.2019 5 z 5

Sedm let v Tibetu Sedm let v Tibetu Heinrich Harrer

Sice jsem knihu cetl na etapy, ale za me velice okouzlujici zalezitost.

16.02.2019 5 z 5

Žert Žert Milan Kundera

Kniha mi dala poznat kus dobového ducha - částečně Ostravské kulisy při četbě také potěšily. Můj celkový dojem z tohoto díla je, že život je jedno velké zrcadlo.

09.02.2019 5 z 5

Zajimavy nahled do zivota poustevniku, i kdyz vetsina z nich je nejak spjata s civilizaci. Sem tam zustaval az rozum stat nad zazitky nekterych z nich - tezko rict jestli vse popisovane je zpusobeno prilisnou konzumaci houbicek, a nebo opravdu existuje neco mezi nebem a zemi.

27.01.2019 5 z 5

Vertikální peklo Vertikální peklo Serge Brussolo

Na muj vkus se vsechno strasne rychle hrnulo ku predu, bez poradneho vykresleni sceny. Kazdopadne dejova linka byla k zamysleni, a konec trosku necekany.

21.01.2019 3 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Knihu jsem zdolal v audio verzi pri cestovani autem. Musim pochvalit naprosto dokonaly prednes pana Martina Fingera, ktery dokazal vtahnout do deje a nepustit. Co se tyce obsahu, tak me moc nebral snem carodejek - ale kdo vi, co se semele v dalsich dilech sagy.

17.01.2019 5 z 5

Co tě nezabije Co tě nezabije Scott Carney

Byla to jizda. Precetl jsem behem par dni, bavilo me prokladani vedeckych vyzkumu s vyzvami ktere autor podstupoval. Urcite Hofovu metodu vyzkousim

15.01.2019 5 z 5

Restaurant na konci vesmíru Restaurant na konci vesmíru Douglas Adams

Zprvu jsem byl docela zklaman, neb jsem nemel na knihu moc cas, takze jsem ji braval do ruk zridka a musel jsem se do ni nutit. Minimalne vsak od druhe pule to byla docela zabava.

10.01.2019 3 z 5