psokůň psokůň komentáře u knih

Ryzáček Ryzáček John Steinbeck

Takových 4,5..Půl bodů dólů za to,že jsem se musela ke knize zpočátku přemlouvat.
Povinná literatura pro všechny ty "dívky v sedlech " ať ví co je to pořádná kniha o koňách /ps: ty co bulely kvůli Kobaltkovi a jeho zlomené nožičce,ať se vrátí radši k dívkám /

26.01.2015 5 z 5

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Bavilo mě to,aspoň jsem měla pár hororků pro moji kamarádku,která je miluje.Ale je to jako by jste opsali scénář Věřte Nevěřte a nic víc.

02.01.2014 3 z 5

Pes hledá člověka Pes hledá člověka Stefanie Zweig

I přesto,že bydlím v malém bytu,jsem kdysi dávno chtěla psa(vlastně pořád chci,ale už vím,částečně kvůli knize,že v takových podmínkách by se neměl dobře).Po přečtení knihy jsem okamžitě přestala snít o psovi.Pokud vás dítko otravuje s tím,že chce psa,dejte mu tuhle knihu.Čtivá i poučná.

Černý hřebec Černý hřebec Walter Farley

Pěkná knížka, ale nemohla jsem se vůbec vcítit do Aleka a spíš jsem se vcítila do Blacka-koně.Děj se dal krásně předpovídat,takže jsem už na začátku věděla co bude na konci.Ale i přes všechny tyto dost velké nedostatky se mi to hodně líbilo a celkem se těším až se podívám na ten film.
PS:Chyba překladu,která mě,koňomilku co něco o koních ví,dost vytáčela,bylo to že uzdečku nazývali uzdou(pro laiky-v tom je celkem rozdíl).

01.07.2014 3 z 5

Anin duch Anin duch Vera Brosgol

Výborný komiks který přečtete ani ne za půl hodinu a budete smutní,že už nepokračuje.Komiksy nečtu,ale po přečtení tohohle asi začnu.

02.01.2014 5 z 5

Ztracená, temná a znuděná (komiks) Ztracená, temná a znuděná (komiks) Robert Reger

V knihách mi přišla Emily jako celkem obyčejný,sice geniální,člověk.Ale v komikse je mi až nesympatická."Jo já jsem ta Emily,klaňte se mi!"Prostě pan Reger trochu tlačil na pilu..........škoda.Ten příběh o Ztrátexu je perfektní i ty inzeráty,ale ten komiks je celkově..nic moc

26.10.2014 3 z 5

Klářin sen Klářin sen Pia Hagmar

Děj není nijak zajímavý.Taková ta koňská klasika,ale je to hezky napsané.

04.03.2014 4 z 5

Lily Lily Holly Webb

Ta kniha má 3 části - dobrou část-lepší než některé knihy o Rose,nudnou část a celkem napínavou část.Zatím je mé hodnocení 3,5 bodu,ale počkám si na druhý díl,potom porovnám.Hlavní hrdinky mě tolik nebaví jako hrdinové v Rose,ale do druhého dílu se ráda pustím.

04.03.2014

Záhada zlaté medaile Záhada zlaté medaile Allison Estes

Taková odpočinková,průměrná.Koupila jsem ji za 50Kč-odpovídající cena.Do vlaku,do letadla,na zabití času dobrá.

26.02.2014 2 z 5

Naděje v hedvábné hřívě Naděje v hedvábné hřívě Margot Berger

Nebaví mě jak je to napsané.Možná je to dobré,ale mě to věčné popisování depresí a vzpomínek hrdinky nebaví,ani ten happy end mě nepřesvědčil.

26.02.2014 1 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Podle mě nejlepší kniha ze série.Atmosféra úžasná.

Rose Rose Holly Webb

Kdyby ta kniha,vůbec ta série nebyla dobrá,tak bych všechny 4 díly asi nepřečetla.Pěkné,moc pěkné.Krásně zachycená atmosféra.

02.01.2014 4 z 5

Dcera Čarodějek Dcera Čarodějek Dorota Terakowska

Výborné.Jedna z nejoblíbenějších.

Kamarádky Kamarádky Bonnie Bryant

Miluji koně takže,když jsem našla tuhle knihu a zjistila jsem,že má asi miliardu dílů,byla jsem nadšená,že budu konečně mít co číst.Řekla jsem si,že pokořím všech zhruba 35 dílů.

Když si něco usmyslím tak to splním,ale celou sérii jak,jsem si dala za přecevzetí,jsem ani zdaleka nepřečetla.Z úst se mi dere slovo nuda.Nemilovníci koní odhodí knížku hned po první kapitole.Láskou ke koním zaslepené děvčata knížka okouzlí až téměř podrobným popisem jízdy a péče o koně.

22.12.2013 3 z 5