Primán Primán komentáře u knih

Autobusy SOR Autobusy SOR Martin Harák

Kniha se líbila stejně jako všechny z této edice. Stručně, jasně a srozumitelně je popsána historie výrobce autobusů, který začal poměrně nevinně a teď jeho autobusy jezdí i na Sibiři. Tato publikace opět nezklamala.

17.03.2018 5 z 5

Autobus Škoda 706 RTO Autobus Škoda 706 RTO Jan Neumann

Kniha je bezva protože přibližuje historii, technické údaje i mnohdy ne moc známý "kloubák" tohoto typu. Tento autobus je z mého pohledu super a v knížce ještě lepší a ne nadarmo se mu říká Vajíčko.:) PRO POSEDLÉ AUTOBUSÁKY NEJLEPŠÍ KNIHA.

06.06.2017 5 z 5

Autobusy Karosa 700 - historie, vývoj, technika, modifikace Autobusy Karosa 700 - historie, vývoj, technika, modifikace Martin Harák

Bezva kniha. O autobusy se zajímám a když mne zaujme ten a ten typ autobusu, tak hned pátrám zdali o tom není napsána tato kniha. Kniha obsahuje tovární nákresy, historii, počty vozů a doloženo spoustou mnohdy pobavujících fotografií. Pro podobné blázny do autobusů jako jsem já je kniha jako vyšitá.

06.06.2017 5 z 5

Klapzubova jedenáctka Klapzubova jedenáctka Eduard Bass (p)

Kniha je velice dobrá,
je zajímavá pro lidí kteří mají rádi sport. Konec je nečekaný, ale nicméně velmi dobrá kniha!!!!!!!!
DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.01.2017 5 z 5

Kriminální případy ze Šumavy II. Kriminální případy ze Šumavy II. kolektiv autorů

Druhý díl je lepší.
Staré zločiny jsou zajímavější už jenom pro obrovský rozdíl vyšetřování mezi dneškem a tehdejší dobou.
DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.12.2016 5 z 5

Tři muži ve člunu a na toulkách Tři muži ve člunu a na toulkách Jerome Klapka Jerome

Čekal jsem víc, kniha byla zajímavá do cca. půlky. Od půlky to šlo dolů až u konce se to trochu zvedlo. Ale nic moc.

15.12.2016 1 z 5

Kriminální případy ze Šumavy Kriminální případy ze Šumavy kolektiv autorů

Kniha je super,
člověka zaujme. Autoři se snaží popsat nádheru šumavské přírody, kterou hnusí trestné činy. V knize jsou případy od vraždy až po rébusy pro právníky.
MOHU JEN DOPORUČIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.12.2016 5 z 5

Kriminální příběhy ze staré Šumavy Kriminální příběhy ze staré Šumavy Vladimír Šindelář

Nádherná kniha.
Sice mi přijde, že před začátkem případu je moc dlouhý úvod do děje.
ALE MŮŽU JEN DOPORUČIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.12.2016 5 z 5

Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941 Němečtí pěšáci versus sovětští střelci - Plán Barbarossa 1941 David Campbell

Čekal jsem něco lepšího. Niceméně, jako kniha dobrá.

13.10.2016 4 z 5

Sanitka 2 Sanitka 2 Ivan Hubač

Nové postavy mne moc nenadchly. Kniha opět popisuje o práci záchranáře. Kniha ukazuje na moderní práci záchranářů ve 21.století. První série se mi zamlouvala více.

14.07.2016 3 z 5

Sanitka Sanitka Ivan Hubač

Originální kniha o pracovních ale i rodinných problémech pražských záchranářů. Hlavně ale o jejich denní práci.

Darebák David rockerem Darebák David rockerem Francesca Simon

Poslední kniha nezklamala. Prostě mohu jenom dopručit.

Darebák David chystá léčku Darebák David chystá léčku Francesca Simon

Výborná kniha, doporučuji.

Nápady darebáka Davida Nápady darebáka Davida Francesca Simon

Darebák David uklízí. Ta kapitola mně dostala ze všech nejvíc. Ta kniha nezklame.

Lumpárny darebáka Davida Lumpárny darebáka Davida Francesca Simon

Darebák David. Toho čtu pořád dokola a pořád se směju.

Pomsta darebáka Davida Pomsta darebáka Davida Francesca Simon

Když jsem měl špatnou náladu, David mě vždy donutil k smíchu.

Darebák David čaruje Darebák David čaruje Francesca Simon

Nemám absolutně slov. Ta kniha je bezvadná jako všechny ostatní díly.

14.07.2016 5 z 5

Vraždy české aneb Neznámé případy strážmistra Arazima Vraždy české aneb Neznámé případy strážmistra Arazima Jan Žáček

V této knize bylo dost pravopisných chyb, ale děj to vynahradil. Začátek byl takový nudný ale pak se to rozjelo a bylo to napínavé.

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Kniha byla velmi zajímavá. Vždy když jsem přečetl jak pan Smraďoch smrděl, cítil jsem ten smrad vedle sebe. Také zajímavě a napínavě napsáno.

13.07.2016 4 z 5

Darebák David Darebák David Francesca Simon

Darebák David, přesný název. Jeho vylomeniny a lumpárny jsou prostě super. Vždy, když přečtu kapitolu, myslím si, že mě další kapitola nemůže překvapit. PŘEKVAPÍ.

DOPORUČUJI!!!!!!

13.07.2016 5 z 5