Darebák David chystá léčku

Darebák David chystá léčku https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14919/bmid_darebak-david-chysta-lecku-pEx-14919.jpg 5 35 7

Darebák David série

Další sbírka vyprávění o nenapravitelném rebelovi Davidovi přináší dvanáct příběhů, v nichž se setkáváme s Davidem, jeho rodinou a spolužáky třeba na pěším výletě, v nóbl restauraci, na fotbale nebo o Vánocích. Náš hrdina nikdy nezklame a svým chováním vždycky dělá čest svému jménu - Darebák David. Francesca Simonová vyrůstala na kalifornském pobřeží. Na Yale University a Oxford University studovala středověkou historii a literaturu. Dnes žije v Londýně se svým britským manželem a synem. Když zrovna nepíše knihy, píše divadelní recenze a kritiky restaurací, nebo honí svého tibetského španěla Shantiho.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

A Hat Trick of Horrid Henry , 2007

KajusaKil
06.04.2024 5 z 5

Darebák David a Vzorný Vítek, super dvojka. Tahle série mě opravdu hodně bavila.

Shashlick
17.10.2023 odpad!

Knihu si vybral syn v knihovně na večerní čtení. Předčítání pro mě bylo utrpením a dal jsem to sotva do poloviny.
David není darebák, ale spratek, který by zasloužil pár facek. Příběhy jsou vlastně o tom, že na sebe všichni ječí. Ani vtipné to moc není.
Dětem jsem řekl, že tohle jim číst nebudu a radši jsme vybrali něco z naší knihovničky.

dájavídek
09.12.2022 5 z 5

Velmi vtipná a výborná kniha, kterou bych četl pořád dokola. Krása.

nikikostadinova
09.06.2019 4 z 5

Po hodně letech jsem se rozhodla dočíst tuhle milovanou sérii z dětství. Díky.

Primán
14.07.2016 5 z 5

Výborná kniha, doporučuji.

Mirek V.
03.03.2014 5 z 5

Perfektně napsaná kniha plná humorem a smíchem :-)

Kate.S
02.02.2013 5 z 5

Knížky Darebáka Davida se velice dobře čtou. Jsou jednoduché na čtení a osloví každého dětského čtenáře. Já v dětských letech u nich byla naprosto unešena.

Francesca Simon
americká, 1955