piskotjanicka piskotjanicka komentáře u knih

XOXO XOXO Axie Oh

Tato kniha mě bavila. Chvilku mi trvalo než jsem si zvykla číst ty korejské názvy, určitě jsem je četla špatně. Přiběh byl ale super. Krásně vše navazovalo nic se nevleklo. Ikdyž je určeno pro mladší ročníky, byla jsem spokojená.

15.01.2024 4 z 5

Příliv démonů Příliv démonů Laurie Forest

Tento 4 díl. ze série mi přišel nekonečný. V knize je šíleně moc podrobných popisů a složitých jmen opakovaných dokola.
Ale příběh je super a stále se něco děje. Byla jsem zvědavá jak to dopadne. Konec je hodně napínavý no je vidět, že příprava na další díl. Jen kdo to má vydržet než bude??

09.01.2024 4 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Tato kniha mě velice překvapila. Hlavně hloubka příběhu, která vás nenecha vklidu. Nikdy jsem o tomto tématu nečetla a rozhodně toho nelituji. Nebudu se rozepisovat nechci spoilerovat

05.01.2024 4 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Tento druhý dil série mě bavil více než první. Jsem ráda, že hlavní postavy z prvního dílu se zde taky objevují, ikdyž se jich hlavní příběh netýká. Silver je super holka a nemá to vůbec jednoduché. Příběh se odehrává okolo Prescota a královské rodiny kde jsou vztahy ještě komplikovanéjší než u ostatních lidí. Ne vše je tak růžové jak to na první pohled vypadá. Intriky, komplikované vztahy, strach, naděje, Chuť pomsty to vše lze v tomto příběhu najít a prožívat spolu s hrdiny. No jsem zvědavá a okom bude třetí díl.

03.12.2023 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Krásná kniha, plná emocí. Konec je trošku předvídatelný, ale stejně je vše zamotané a komplikované. Pěkný příběh a Aron je boží.Kniha mě bavila, četla se hezky

19.05.2024 5 z 5

Kroky pouští Kroky pouští Sára Hamplová

Tuto skvělou knihu jsem měla příležitost číst jako beta čtenář. A jedná se o skutečně skvělý příběh z prostředí orientu a historických vykopávek. V příběhu se setkáte i s rozdílnými kulturami a komplikacemi, které tato situace přinese. Nechybí napětí, láska, strach. Mohu jen doporučit.

29.03.2024 5 z 5

Hotel Hotel Pamela Kelley

Děj této knihy se odehrává v krásném prostředí a v luxusním hotelu. Jde o nenáročné odpočinkové čtení. V tomto příběhu je několik hlavních postav, jejiž příběh se postupně vyvíjí. Ikdyž je celkem předvídatelné jak asi vše dopadne, nevadilo mi to a čtení jsem si užila.

14.02.2024 4 z 5

Yveta to ví Yveta to ví Ivona Březinová

Yveta to ví - Ivona Březinová

V této knize jsou některé české báje a pověsti vyprávěné yvetou své sestřenici a bratranci tak aby byly pomotané a musely hádat jak je to správně. Pohádková kniha je psaná zábavnou formou.

10.01.2024 3 z 5

Zítřek ti nikdo neslíbil Zítřek ti nikdo neslíbil Kateřina Karolová

U této knihy mám rozporuplné pocity. Do více než poloviny knihy jsem si myslela, že čtu o nějaké únikovce, ale pak najednou příběh změnil dynamiku a začalo vše dosebe zapadat. Příběh má úplně skvělou myšlenku o které jsem zatím nikde nečetla a dlouho po přečtení jsem o knize přemýšlela. Jen škoda, že ten začátek trvá dost dlouho málem jsem kuli tomu knihu odložila, ale byla by to škoda. hloubka příběhu je neskutečná jen by to do sebe mohlo začít zapadat trochu dříve.

17.12.2023 3 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Příběh Molly, mě neskutečně vtáhl do děje. Molly neměla vůbec lehké dětství a dospělost také ne. Životem jí provázel kamarád z dětství se kterým se poznala v dětském domově, ale byl to opravdu jen její kamarád? Poté se objevil druhý kamarád z dětství a Molly to úplně změní dosavadní život, ale nic nebude tak jednoduché. Plánovaná akce se hodně zkomplikuje, ale ten konec já už myslela, že...... No masakr ale nic není tak jak to vypada. Nechci víc prozrazovat musíte si přečist. Příběh je opravdu plný neskutečných emocí místy trochu vulgární výrazi, ale do prostředí příběhu to pasuje

14.12.2023 5 z 5

Zloději tváří Zloději tváří A. M. Shine

Tento žánr běžně nečtu, ale k této knize jsem se dostala díky společnému čtení. Příběh je trošku děsivý a neuvěřitelný, ale rozhodně mě bavil.

23.11.2023 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Tento druhý di ze série stmívání, mě bavil, akorád mi trošku vadilo že se chvilkama ten příběh táhne a nemohla jsem se pořádně začíst. nakonec mě příběh Belly , Edwarda, Jacka a dalších pohltil. Některé zvraty v příběhu jsem nečekala. A už mám rozečtený další díl

18.11.2023 5 z 5