PierRe Vesper PierRe Vesper komentáře u knih

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Kvalitní čtení, člověk se něco dozví. Doporučuji.

15.02.2015 5 z 5

Zombie: Příručka pro přežití Zombie: Příručka pro přežití Max Brooks

příručku jsem si kupoval společně s Válkou, ale oproti knize, jsem byl nadmíru zklamán.
Taková příručka pro tupce. Pro Amíky prostě.

24.01.2015 3 z 5

Poutník z Mohameda Poutník z Mohameda Leoš Kyša

Četl jsem, když mi přišel před dávnými časy s Peností Plus a byl jsem příběhem uchvácen. Kvalitně zpracovaný svět blízké budoucnosti s dějem, který odsýpal si mě získal. Dívím se tomu nízkému hodnocení, ale knihu rozhodně doporučuji.

17.01.2015 5 z 5

Jack, Pán stínů Jack, Pán stínů Roger Zelazny

Místy zábavné čtení tak na 8 hodin v kuse.

09.01.2015 3 z 5

Vlčice a staré plemeno. Svazek 2 Vlčice a staré plemeno. Svazek 2 Zdeněk Žemlička

Opět skvělá historicky-fantazijní Žemlbába. Jen bych vytknul tu křesťanskou symboliku, ta se mi tam moc nelíbila, proto jen tři hvězdy. Ale pořádný.

06.01.2015 3 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Porce sexu a akce na Kotletu naprosto v pořádku, ale nějak mi v tom chyběl ten šmrnc Nářezů. Nevím, jestli to bylo tím rozdělením na kapitoly, i když to v podstatě navazovalo, nebo tím, že to bylo hodně o sexu, samozřejmě, čím víc, tím líp, ale aby mě to uchvátilo jako Trilogie, to nemůžu říct.
Plusy: Je to prostě Kotleta. Pěkná obálka.

22.12.2014 3 z 5

Skvěle zpracovaný pohled na tehdejší dobu a zvyky. Dobrý úvod do začátku husitské revoluce. Těším se na další knihy.

19.12.2014 5 z 5

Plástev jedu Plástev jedu Josef Pecinovský

chobot: Dočkal ses, Vrátil se. Už se těším, až si to přečtu.

04.12.2014 4 z 5

Věčná válka Věčná válka Joe Haldeman

Na to, jak je kniha vychvalována, tak mě nijak neoslnila. Nevím, čím to je. Zkusím tomu dát třeba druhý pokus.

13.09.2014 2 z 5