petulikk petulikk komentáře u knih

Kurz dobré nálady Kurz dobré nálady Michaela Peterková

Líbí se mi především praktičnost knihy, spousta konkrétních tipů a cvičení

27.04.2019 5 z 5

Blogy: Publikuj a prosperuj Blogy: Publikuj a prosperuj Steve Broback

Dobrá inspirace

27.04.2019 5 z 5

Mateřská, ale určitě ne dovolená Mateřská, ale určitě ne dovolená Julie Halpern

Místy bavilo, některé pasáže jsou slabší. Jako oddechovka pro nás holky na mateřské je to ale docela fajn čtení :-)

26.04.2019 3 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Potěšilo, příjemná oddechovka :)

08.04.2019 5 z 5

Vydělávejte svými nápady Vydělávejte svými nápady Alexander Osterwalder

Zajímavě zpracována kniha, rinasi nové úhly pohledu a inspiraci k zamyšlení

04.04.2019 5 z 5

Stíny před úsvitem Stíny před úsvitem Teal Swan

Možná nejsilnější kniha z ranku osobního rozvoje.

04.02.2019 5 z 5

Na volné noze Na volné noze Robert Vlach

Zajímavá, maximálně praktická a inspirativní pro podnikatele v českém prostředí. Pro mě spoustu nových, zajímavých pohledů na fungování v byznysu a otázek k promyšlení, jak je dělat jinak a lépe. Líbí se mi opravdu velice konkrétní rady a doporučení, kterými se mohu začít řídit hned zítra :)

23.10.2017

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Nádherná knížka :-)

31.07.2016 5 z 5

Škola světové kuchyně Škola světové kuchyně kolektiv autorů

Skvělá kuchařka pro všechny, kdo rádi v kuchyni experimentují, hledají nové kombinace a baví je objevování pokrmů z různých koutů světa :) Já to miluji, proto jsem z knížky nadšená. Kuchařka je hezky doplněná fotorecepty u každého jídla, zvládnete podle ní sushi i vindaloo. V mé kuchyni jedna z nejoblíbenějších, proto nemůžu jinak než doporučit :)

11.07.2016 5 z 5

Lahodně s Ellou každý den Lahodně s Ellou každý den Ella Woodward

Krásná knížka, plná inspirace pro lidi, kteří chtějí žít a jíst jednoduše a zdravě. Plná pěkných repceptů, napsaných tak nějak "lidsky," s láskou .Recepty jsou opravdu jednoduché,přírodní, vypadají lahodně a lákavě. Je pravda, že pro někoho, kdo doma nemá tamari nebo chia semínka možná bude první nákup trochu dražší, než dvě stovky, ale taková investice do vlastního zdraví je podle mne ta nejlepší :) Za mne veliké doporučuji! :)

11.07.2016 5 z 5

Copywriting Copywriting Anna Sálová

Profesionálně, přehledně a prakticky napsaný manuál pro každého copíka. Knížka je super jak pro začátečníky, tak pro profíky, co si chtějí "utřídit myšlenky" a rozšírit rozhled. Za mě palec nahoru :-)

26.06.2016 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha s velikým "K." Jedna z těch, kvůli které "svítíte s baterkou do rána pod peřinou" :) Napínavá, zajímavá, nepustí vás, dokud jí nepřečtete do konce.. Doporučuji každé ženě (i "osvíceným" mužům :))

27.01.2015 5 z 5

Umělcova cesta Umělcova cesta Julia Cameron

Skvělá kniha, která mě "doprovází" už úžasných 13 let! Spousta zajímavých cvičení, informací a věcí, které se člověk sám o sobě dozví... Opravdu doporučuji každému, kdo se zajímá o tvoření a o rozvoj své osoby :)

27.01.2015 5 z 5