Petr13103 Petr13103 komentáře u knih

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

Za mě nejlepší díl

20.01.2023 5 z 5

Doktor Proktor a konec světa. Možná... Doktor Proktor a konec světa. Možná... Jo Nesbø

Moc hezká kniha, připomíná mi trochu jeho krimi romány

20.01.2023 5 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Jakože celkem ok, ale další díly lepší

20.01.2023 4 z 5

Dobrodružné příběhy pro kluky a holky Dobrodružné příběhy pro kluky a holky Dita Křišťanová

Velmi dobrá kniha. V podstatě výběr známých románů

15.01.2023 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Zajímavá khniha

03.01.2023 5 z 5

Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Ladislav Hruška

Tato kniha nebyla vůbec špatná, sice se některé tipy se spíše podobají TikTok lifehackům ale i tak dobrá časová investice.

Poklad z Agry Poklad z Agry Arthur Conan Doyle

Bylo by hezké přečíst něco s Holmesem. Asi téhle bude 1.

06.01.2023

Půlnoční setkání Půlnoční setkání Thomas Brezina

Tak tohle bylo vážně…..
Špatný děj, nesympatické postavy, bez uzavřeného konce a příliš málo stran. Doporučuji radši Joa Nesba

03.01.2023 1 z 5

Inspektor Vogo Inspektor Vogo Miloš Kratochvíl

Tato kniha mě osobně tato kniha přinesla pobavení. 5 hvězd jsem nedal proto že tato kniha neobnáší nejlepší kvality ale 4 hvězdy jsou akorát

26.11.2022 4 z 5

Němčina A1 Deutsch mit Max - díl 1 Němčina A1 Deutsch mit Max - díl 1 Milena Zbranková

Tato učebnice je zpracována dobře ale zatím pro mě příliš lehká

26.11.2022 4 z 5

Star Wars - Síla se probouzí - Obrazový slovník Star Wars - Síla se probouzí - Obrazový slovník Pablo Hidalgo

Tato kniha je super v tom že se muže zaměřit pouze na ten daný díl občas se na ni podívám i když jsem síla se probouzí tak 100x a pořád mě baví

26.11.2022 5 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Sara Blædel

Tak 51%.
Kniha se mi moc nelíbila. Bylo to takové moc plytké, žádné větší napětí a vrah?! Vraha jsem upřímně neuhodl, ale dle mého názoru to bylo dost nelogické, nebyl tam znát ten motiv (ani to rozlousknutí nebylo nějak šokující). A celé se to tak nějak vleklo, Každopádně, dávám plus za originalitu, za to, že místa v knize (Tommerup a Grónsko), souvisela s autory a poslední plus, za ten konec. Ten byl víceméně napínavý.
No, tahle kniha nic moc, ale, je to začátek dua Nordbo-Blædel a vím že už v Dánsku vyšla jejich další kniha Sår, takže jim šanci ještě dám

24.08.2023 3 z 5

Největší strašpytel zachraňuje svět Největší strašpytel zachraňuje svět Georgia Pritchett

Tato kniha nebyla špatná ale příběh se mi zdá tak trochu prázdný. Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 hvězdami a 3 jsou podle mě tak akorát. Kdo se mnou souhlasí ať dá like na tenhle komentář.

26.11.2022 3 z 5

Malý miliardář Malý miliardář David Walliams

Musím přiznat že David Walliams není můj šálek kávy ale přesto mě tato kniha velmi překvapila a jsem spokojen. Sice si od Williamse nic nepřečtu ale tahle kniha mě velmi bavila

26.11.2022 4 z 5

Star Wars: Velká encyklopedie postav Star Wars: Velká encyklopedie postav Simon Beecroft

Tato kniha byla výborná popisovala základní info o postavách přehledné a pro mě milovníka sw co na tom vyrůstá to byl prostě zážitek

26.11.2022 5 z 5