Peťk@ Peťk@ komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Já na detektivky moc nejsem... Jednou za čas po nějaké sáhnu.. Ale zde to byla dobrá volba, moc dobrá. Hlavní hrdinka každé ráno pozoruje dívku z vlaku... Přeje si žít její život, který si idealizuje a představuje si jaké to je.. Až tato dívka zmizí.. Příběh je velmi zamotaný.. A konec napínavý jak kšandy.. Doporučuji :o)

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Mě se tato kniha moc líbila... Příběh poutavý, pohodový a zábavný. Kniha byla čtivá. Příběh ošetřovately, která si razí cestu k dospělému muži s chováním dítěte je hezký.. Dočkáme se i té lásky..Moc fan kniha. A navíc skončí vše tak jak si přejete. Co víc si přát.. ? ;o)

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pohodové, parádní čtení - celou dobu jsem se bavila. Přečtená je raz dva. Doporučuji.

14.12.2016 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Za mě totální pecka !!! Pobavila jsem se, jednoduché, rychlé čtení, doporučuji ;)

16.11.2016 5 z 5

Zítra začnu nový život! Zítra začnu nový život! Gilles Legardinier

Pohodová, nenáročná.. Zařadila bych do odpočinkovek ????

POZOR SPOILER :hlavní hrdince se zalíbí jméno nového souseda a později i soused sám. Zasekne se rukou v jeho schránce, když zkoumá jeho příchozí poštu. Následují akce začátky běhání, vyprošťování vozidla, změna práce z bankovní úřednice na obyčejnou, ale spokojenou prodavačku pečiva, zábavné první rande se změní v požár a prasklý přívod vody.. Zamilovaná po té zjišťuje, že její vyvolený má v plánu krádež.. Nechá ho to udělat..?Ne, ne raději získá předmět z plánované výstavy sama.

17.04.2020 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Tato kniha se mi moooc líbila...má pěkné tempo, dobře čtivá, správnou špetku humoru..pobavila jsem se. jednoduché nenáročné čtení - ideální k odpočinku ;)

16.08.2017 5 z 5

Život vzhůru nohama Život vzhůru nohama Jo Platt

Moc pěkně se mi četla, jednoduché téma, ta správná dávka humoru. Parádní oddychovka..ideální na dovču.

16.08.2017 5 z 5

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Výborná, lehká, krásně čtivá,...odpočinková..

19.09.2016 5 z 5

Chlapec, který viděl Chlapec, který viděl Simon Toyne

Kniha se mi líbila, byla napínavá, postavy se pěkně proplétaly.. Zajímavý konec..

POZOR SPOILER : čtyři můži známí jako "ostatní" přežili v krejčovském koncentračním táboře. Byl vytvořen seznam s jejich jmény po němž pátrá nemálo osob. Dva z nich jsou již mrtvi a dalším dvoum hrozí nebezpečí.. Kdo je vrah, kdo je Solomon, najde vnučka odpovědi na Své otázky a co její maličký syn a jeho schopnost vidět "barvy lidí"

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Na tuto knihu jsem se neuvěřitelně těšila. Její námět mě velice zaunal a připadal mi parádní. Ale teď, po přečtení musím říct, že jsem očekávala něco zcela jiného. Bavilo mě jak se příběhy pěkně prolínaly. Ale celkový dojem mám jakýsi chmurný - z toho jakým směrem se příběhy ubíraly, jak dopadli či nedopadly, celkově mi chybí jakási závěrečná kapitola, která by zhodnotila osudy jednotlivých postav. Takové závěrečné resumé. Pokud možno pozitivní.

13.01.2017

Alchymista Alchymista Michael Scott