pepe666 pepe666 komentáře u knih

451 stupňů Fahrenheita 451 stupňů Fahrenheita Ray Bradbury (p)

Poslechnuto jako audiokniha. Ok. Doporučuji. Na svou dobu revoluční, jsem rád, že jsem ji slyšel, ale podruhé až za dlouho.

20.11.2022 4 z 5

O mé rodině a jiné zvířeně O mé rodině a jiné zvířeně Gerald Durrell

Prázdninová pohoda.

05.03.2022 5 z 5

Pokladnice moudrých rčení Pokladnice moudrých rčení Sakja-pandita (p)

Sakra-Bandita má čestné místo na našem WC. Je to ten druh, co si můžete otevřít na jakékoliv straně. Ideálně na velké. Přečtěte jeden odstaveček a meditujete až do velkého třesku. Velké Tao srdíčko.

28.04.2021 5 z 5

LSD - Výzkum a klinická praxe za železnou oponou LSD - Výzkum a klinická praxe za železnou oponou Milan Hausner

Rozhodně raketový průlom v psychoterapii, který byl bohužel politiky zbytečně umlčen. Pokud čekáte veselé popisy halucinací, přečtěte si Fenomén psychedelie (proč ne). Tohle jde do hloubky. 20 let praxe. Můžeme být vděčni za to, že žijeme v zemi, kde taková kniha vůbec může vyjít. A taky, že přicházejí pokračovatelé, Tylš a spol. Vše je tak jak má být.

08.03.2021 5 z 5

Digitální nomád Digitální nomád Martin Rosulek

Těším se až ji dostanu na vánoce.

03.11.2020

Život v dodávce - Náš příběh Život v dodávce - Náš příběh Forest Trenz

Už se moc těším, až ji dostanu pod smrk ;)

29.10.2020

Držím pelce ;)
Držím polce ;)

15.10.2020 5 z 5

Design pro 21. století Design pro 21. století Charlotte Fiell

Nepostradatelná všem studentům designu.

15.01.2020 5 z 5

Divočina Divočina Mikuláš Podprocký

Klobouk dolů ;)

03.09.2019 5 z 5

Jó líbilo se mi to. Není to pro nikoho, kdo nemá děti a není to pro nikoho, kdo nemá rád černý humor. Nedá se to přečíst naráz. Vždy když už jsem si myslel, že je to pořád to samé dokola, tak mě rozesmál. Jako odpočinková četba, pár stránek před spaním, doporučuji.

13.05.2019

Zběsilá jízda Zběsilá jízda William Gibson

Chudák Gibson - tato kniha je známá tím, že se jedná o vůbec nejhorší "PŘEKLAD" Gibsona a možná knížky vůbec. Kéž by někdo znovu vydal po 20 letech tento poslední díl trilogie Sprawlu s novým překladem (jak už s stalo u prvních dvou dílů). I tak, ale jsem rád, že jsem přečetl celou trilogii. Gibsona prostě můžete buď milovat nebo nenávidět, nic mezi tím.

11.01.2019

Maso Maso Martin Harníček

Kniha ve tvaru gilotiny...auuu ;)

25.08.2017