pegasek pegasek komentáře u knih

Čtyři roční období: Rok v Římě Čtyři roční období: Rok v Římě Stefan Ulrich

Kniha se mi nelibila,v pulce jsem to vzdala a prestala cist

03.12.2019

Zlatá jáma Zlatá jáma Pavel Hejcman

Knihu jsem sice docetla,ale bylo to cteni doslova ,,na silu,,kniha me nicim neoslovila

28.11.2019

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Kniha byla velice zábavná, dlouho jsem se tak nepobavila, je to skvělá odreagovacka

24.11.2019 5 z 5

Vítězství lásky Vítězství lásky Barbara Cartland

Tato kniha mi prijde jako pribeh o popelce jen trochu v jinem provedeni.Kniha se mi libila,je to takove prijemne odreagovani

21.11.2019 3 z 5

Čtvrtá kostka Čtvrtá kostka Jan Rybář

Do knihy se mi zpocatku moc nechtelo,ale jsem rada,ze jsem si ji precetla.Pribeh byl velice zajimavy a muzu vrele doporucit,protoze urcite stoji za precteni

21.11.2019 4 z 5

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Kniha byla pro me uzasna,byla nepredvidava,Dostala me natolik ze nenachazim ta spravna slova

01.11.2019 5 z 5

Navždy po francouzsku Navždy po francouzsku Fiona Valpy

Ze začátku jsem si nebyla jistá jestli vůbec knihu dočtu, ale jsem ráda že jsem to udělala, příběh byl krásne francouzský-kouzlo zámečku, okoli, vinic a celého prostředí byl uzasny,tato kniha má v sobě takové to něco co nejde popsat

27.10.2019 3 z 5

Láska v ohrožení Láska v ohrožení Barbara Cartland

Pribeh byl pekny,ale ocekavatelny.Nic zvlastniho pribeh nenabizi,Je to takova preslazena romance

22.10.2019 2 z 5

Žhavá zóna Žhavá zóna Jayne Ann Krentz

Kniha se mi velice libila,jeji knihy me stale bavi a porad prekvapuji,jsem cimdal vetsim fanouskem teto spisovatelky.kniha je opravdu skvela,nekteri tu pisou o neuveritelnem konci,ale je to smysleny pribeh a ne pribeh podle skutecne udalosti :-D

17.10.2019 5 z 5

Dívka, která věděla příliš mnoho Dívka, která věděla příliš mnoho Amanda Quick (p)

Kniha me opet nadchla od sameho zacatku,byl to neocekavany skvele zamotany dej,je to detektivni roman,ktery svou zvlastni osobitosti pribehu nuti ctenare precist knihu jednim dechem

16.10.2019 5 z 5

Dívky, které zmizely Dívky, které zmizely Amanda Quick (p)

Tato spisovatelka patri uz dlouho k mym oblibenym.Az doposud jsem od ni cetla jen historicke romany,ktere pro me byli takovym lehcim cetenim.Tato kniha me prijemne prekvapila-je to spise detektivni roman,ktery jsem od zacatku hltala.Za me naprosta pecka

16.10.2019 5 z 5

Pletichy krásného vévody Pletichy krásného vévody Laura Lee Guhrke

Super čtení :-)

12.10.2019 4 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Ke knize jsem prisla ciste nahodou,upoutala me svou obalkou,Kniha se mi libila-neni to takova ta typicka eroticka kniha,je v ni neco vic,prvni dil jsem necetla,ale i tak jsem z ni nadsena i kdyz zaver byl dost spatny,presto doufam ze je dalsi dil

07.10.2019 4 z 5

Ze začátku jsem nevěděla co můžu od této knihy ocekavat, prijemne mě překvapila, víc než hlavní příběh knihy mě zaujalo to proč musela práci společnice přijmout, těším se až si koupím další pokračování tohoto pribehu

04.10.2019 4 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Nora Roberts

Cetla jsem prvni a treti dil teto trilogie,ale i tak cely pribeh daval smysl.Cely dej se mi libil,jen mi prisel trochu zdlouhavy

25.09.2019 4 z 5

Střepy z královské číše Střepy z královské číše Jiří Hanibal

Tato kniha dle meho nazoru doplnuje knihu ,,Velmoz tri kralu,,od tohoto autora.kniha byla opravdu dobra

24.09.2019 5 z 5

Velmož tří králů Velmož tří králů Jiří Hanibal

Cely pribeh se mi libil

11.09.2019 5 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Kniha je skvela,strhne vas svym pribehem od uplneho zacatku a nuti vas t cist stale dal a dal,je to jedna z tech knih ,ktere stoji za to si precist

03.09.2019 5 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Kniha byla naprosto skvělá, řekla bych že i lepší než Gabrielova trilogie, obsahuje všechno -dobrodružství, touhu, naději, zklamání, očekávání a lasku

01.09.2019 5 z 5

Kdo jsi Kdo jsi Mary Higgins Clark

Kniha se mi líbila moc. Od prvního momentu mě dostala a napinala,do poslední chvíle jsem netušila jak to skončí, skvělá detektivka

30.08.2019 4 z 5