pedroK pedroK komentáře u knih

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Někdy bývá pokračování prvního úspěšného dílu už slabší. Tak tady to rozhodně neplatí..!! Kupte a smějte se od začátku až do konce!!

02.03.2017 5 z 5

Stará dáma vaří jed Stará dáma vaří jed Arto Paasilinna

Knihu jsem zhltla rychle, neboť mě fascinovala svým obsahem, staré dámě jsem moc fandila a čekala napjatě, jak bude své trable řešit. Nicméně kniha mě zaujala spíše svým sociálním obsahem než humorem, který jsem tam nenašla. Zasmála jsem se třeba jednou, takže za humoristickou bych ji já osobně neoznačila. Nicméně byla výborná a tak nějak typicky finská. Takže kdo má rád tento žánr, doporučuju.

02.03.2017 4 z 5

Kniha plná neuvěřitelných příhod, která rozesmívá. Já jsem si po ní zakoupila i další Jonassonovy knihy!

23.01.2017 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Po dlouhé době kniha, u které jsem se smála nahlas ( v čekárně na onkologii např.) a zase po dlouhé době kniha, kterou jsem si vzala do ruky podruhé, abych se zase začetla a rozesmála se.

23.01.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Jo, nebyly to špatně utracené peníze, bavilo mě to. Zápletka zajímavá, rozuzlení jsem se nemohla dočkat! Jděte do toho!

23.01.2017 4 z 5