pavlinkaa pavlinkaa komentáře u knih

Za hradbami srdce Za hradbami srdce Sharon Schulze

To bylo moc pěkné čtení. Gillian i Rannulf jsou moc sympatické postavy, ale lord Nicholas .... moc ráda bych si o něm přečetla něco víc, pro mne byl velice zajímavý :)

06.05.2017 5 z 5

V královských službách V královských službách Margaret Moore

Mě se také příběh líbil. Přesně jak píše Luccy78 :)

01.05.2017 4 z 5

V síti intrik a lásky V síti intrik a lásky Margaret Moore

Velice příjemné čtení. Všeho tak akorát :)

28.04.2017 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Přiznám se, že jsem čekala úplně něco jiného.

23.04.2017 3 z 5

Rytířův polibek Rytířův polibek Margaret Moore

Mair mi byla sympatická, mě se příběh celkem líbil.

23.04.2017 4 z 5

Záhadný baron Záhadný baron Margaret Moore

Ke konci to byla až moc velká slátanina, ale tohle přesně k tomuto druhu příběhů patří. Jo, bylo to dobré :)

20.04.2017 4 z 5

Třináctá komnata Třináctá komnata Lenka Lanczová

Lindu jsem chápala, když pátrala po svých biologických rodičích. A k Tomášovi? Jak jsem si ho v knize ,,Postel plná růží,, oblíbila, tady se mi zprotivil. Když nemá vyřešený vztah s bývalou, nemá si začínat nový. Já bych ho hnala ....

25.03.2017 4 z 5

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

Tato trilogie mě moc nebavila. Jak mi Monika byla sympatická, tak v této knize jsem jí moc nemusela o Mikim nemluvě. V první půlce knihy žárlila na Mikiho a ve druhé Miki na ní, věčně uražení a málem se nic jiného neřešilo. No, já zase radši ty prázdninové romány :D

20.03.2017 3 z 5

Zašeptej do vlasů Zašeptej do vlasů Lenka Lanczová

Miki mi moc sympatický nebyl a kniha mě proto moc nebavila. Ale jsem zvědavá, jak to dopadne.

18.03.2017 3 z 5

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

No, čekala jsem, že to bude lepší. Kniha se mi nějak vlekla. Jsem zvědavá na další dí.

11.03.2017 3 z 5

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Opět super čtení jen až moc zamotané. Každopádně jsem fandila Tomášovi. V této knize byl naprosto dokonalý. Těším se na další setkání :)

03.03.2017 5 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Další kniha která mě moc bavila, Nela je opravdu sympatická holka. Bohužel to nemůžu říct o Ondrovi. Nějak si mé sympatie nezískal. Druhý díl jsem nečetla a s chutí se do něj hned začtu, jsem zvědavá, jak to dopadne. :)

01.03.2017 5 z 5

Kde končí svět Kde končí svět Lenka Lanczová

Tak opět jsem se vrátila zpět do puberty. Úplně si vzpomínám na to, jak jsem chodila za kamarádkou a pár hodin jsme seděli u xchatu a ,,poznávali,, nové lidi. Bylo to pro nás něco nového. Za mého mládí byl počítač doma vymoženost :)

25.02.2017 3 z 5

Kam se vytrácí láska Kam se vytrácí láska Lenka Lanczová

Tohle bylo zajímavé čtení, je pravda, že tady jsme si moc srandy neužily, ale přišlo mi to takové ze života.

19.02.2017 4 z 5

Sonáta pro dvě srdce Sonáta pro dvě srdce Lenka Lanczová

Tak 15 let zpět jsem tuto knihu považovala za nejlepší. Moc se mi líbily zážitky holek, záviděla jsem a přála si také něco takového zažít. Tato kniha pro mě byla takový vzor jak prožít prázdniny :)

12.02.2017 5 z 5

Půlnoční sny Půlnoční sny Lenka Lanczová

Martina je opravdu sympatická a s Rikem jí fandím. Musím knihu zařadit mezi mé oblíbené.

09.02.2017 5 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

To byl nářez. Potřebovala jsem půl dne, abych si to vše v hlavě tak nějak srovnala. První, druhý a pátý díl budu mít určitě hodně dlouho v paměti. Nemohu jinak než doporučit.

05.02.2017 5 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Jak jsem již psala u třetího dílu, pocity jak na houpačce. Z tohoto dílu nejsem tak paf jak z prvních dvou. Pro mne asi opravdu příběh Cathy a Chrise skončil ve druhém díle, tady jsem je už nepoznávala a ani mi zrovna dvakrát nesedly. Ale zase na druhou stranu u jiných knih fantazie pracuje jak to s hlavními hrdiny dopadlo. Takhle jsem mohla prožít jejich život a nad ničím se nedohadovat.
Spokojená jsem i když v hlavě mi zůstanou pouze první dvě části.
Ale těch 5 hvězd musím dát. :)

25.01.2017 5 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Bart mi hodně vadil, nějak jsem si na něho nemohla zvyknout a ani pro něj nemám pochopení. A musím říct, že ze vztahu Cathy a Chrise po této knize nemám dobrý pocit. Jsem zvědavá, co mě čeká v další knize a jsem i zvědavá na svůj názor. Při čtení této pentalogie to je jak na houpačce. Ale asi zatím zůstávám u toho názoru, že stačily díly dva. Uvidím co bude dál.

14.01.2017 4 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Jsem z tohoto dílu nadšená. Moc se mi líbil, jen mám pocit, že už to skončilo. Nebo ne?

04.01.2017 5 z 5