pavlikberan pavlikberan komentáře u knih

Prostituce v nacistických táborech Prostituce v nacistických táborech Václav Miko

Jak napsal jeden z předchozích hodnotitelů, stručné a podstatné bylo sdělené. Narozdíl od jiných knih jsem se dočetla něco novýho a to se počítá.

11.02.2019 5 z 5

Lži o Hitlerovi Lži o Hitlerovi Richard J. Evans

Nevím jestli je to kontroverzní kniha, ale oblast II. světové války je zneužitá možná od 50. let minulého století. Někdo si přidá kousek a potom kousek odebere a máme podivnou pravdu. Ten kdo zpracovává hodnoceni téhle války, tak by si měl tuhle knihu přečíst.

22.09.2020 5 z 5

Manželky a milenky nacistických pohlavárů Manželky a milenky nacistických pohlavárů Václav Miko

Lidi neblázněte, co víc můžetenapsat do několik desítek stran? Je to náhodou pěkná knížka a i znalec se možná dočtě něco nového.

11.02.2019 4 z 5

Goebbels - pán myšlenek Třetí říše Goebbels - pán myšlenek Třetí říše David Irving

Zajímavý osud psychopata a génia zároveň

11.02.2019 3 z 5

Zdrogovaný Hitler - Perverze a choroby Zdrogovaný Hitler - Perverze a choroby Václav Miko

Kniha má spád a je velmi čtivá. Přečetl jsem jedním dechem.

17.11.2023 5 z 5

Hitlerův socialismus a vyhnání Čechů ze Sudet Hitlerův socialismus a vyhnání Čechů ze Sudet Hynek Řihák

Nevěděl jsem jestli nebudu litovat a e-knihu jsem si koupil. Byla to dobrá volby, pro mě hodně nových informací.

SS - DAS REICH SS - DAS REICH Gregory Louis Mattson

Nejlepší kniha, která podrobně seznamuje divizi SS. Je tam skoro všechno.

22.09.2020 5 z 5

Hitlerova mládež: Hitlerjugend ve válce a míru 1933–1945 Hitlerova mládež: Hitlerjugend ve válce a míru 1933–1945 Brenda Ralph-Lewis

Drsná minulost jedné epochy zneužití mládeže.

13.09.2020

Andělé smrti Andělé smrti Edwin Palmer Hoyt

Göring byl podivín.

13.09.2020 5 z 5

Hitler Hitler Marlis Steinert

Pěkně napsaní kniha, a přiblížení doby detailně poznamenána. Dnes jsem jí dal do knihovny.

13.09.2020 5 z 5

Gestapo v Čechách Gestapo v Čechách Václav Miko

Vynikající kritika českého národa, kterou stráví asi málo z nás. Proč je tak těžké si přiznat, že jsme byli v tom čase tak odporní ????

11.02.2019 5 z 5

Národní třída Národní třída Jaroslav Rudiš

Jednoduché a jasné. Moc se mi to líbilo

11.02.2019 3 z 5

Češi pod německým protektorátem Češi pod německým protektorátem Detlef Brandes

Kniha, kterou si jednou za pár let rád přečtu znovu.

Fašisté Fašisté German Borisovič Sandomirskij

Zajímavý pohled. Zajímavě a čtivě napsáno.

17.11.2023 5 z 5

Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyně Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyně Václav Miko

Napsaná dobře a čte se dobře, výhrady byly, ale to bych neřešil

Bylo za komunistů lépe? Bylo za komunistů lépe? Hynek Řihák

Dobře napsaná kniha o tom, jak se pořád uchylujeme ke špatným věcem.

22.09.2020 5 z 5

Smrt ve vůdcově bunkru: Hitlerovy poslední dny Smrt ve vůdcově bunkru: Hitlerovy poslední dny Mario Frank

Noc nového pod sluncem, ale kniha byla čtivá, důvod k relaxaci.

22.09.2020 4 z 5

Eva Braunová: 15 let s Hitlerem Eva Braunová: 15 let s Hitlerem Karol Grünberg

Hanka24 to píše přesně, nic nového.

22.09.2020 3 z 5

Adolf Hitler - životopis Führera Adolf Hitler - životopis Führera Karol Grünberg

Je zajímavý kolik se toho změnilo za posledních 20 let. Tuhle knihu jsem četl po revoluci a ja šel čas, tak dnešní literatura už o Hitlerovi dost pozměnila, proč ?????

22.09.2020 5 z 5

Hitler a Spojené státy 1939-1941 Hitler a Spojené státy 1939-1941 Saul Friedländer

Jedna z lepších knih o Hitlerovi.