Zdrogovaný Hitler - Perverze a choroby

Zdrogovaný Hitler - Perverze a choroby https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279172/mid_zdrogovany-hitler-perverze-a-chorob-YwN-279172.jpg 4 27 16

Zločinné skutky Adolfa Hitlera jsou natolik známé, že jen málokoho překvapí. Avšak o jeho soukromém životě, který byl ještě donedávna záhadou a zároveň předmětem mnoha spekulací, se díky odtajněným materiálům FBI dozvídáme děsivé informace, které dokonce připouštějí, že Hitler nezemřel v roce 1945, ale 1962 v Argentině. Kniha poukazuje na Hitlerovy nemoci, skrývanou pohlavní chorobu, závislost na drogách, perverzním sexu a vyšinutém chování, které snad rozhodlo i o porážce Německa. Hitler totiž trpěl syfilidou, kterou onemocněl v mládí při pohlavním styku s rakouskou židovskou prostitutkou – odtud zčásti pramenila i jeho neutuchající nenávist k Židům. Třetí říše také vyráběla obrovské množství drog. Pervitin byl použit i proti samotnému führerovi prostřednictvím nechvalně známého Theodora Morella, který se nakonec stal jeho osobním lékařem. Kniha rovněž dává odpověď na to, proč Hitler na sklonku války vypadal ve svých 56 letech jako osmdesátiletý stařec.... celý text

pavlikberan
17.11.2023 5 z 5

Kniha má spád a je velmi čtivá. Přečetl jsem jedním dechem.

Juda010
31.10.2023 5 z 5

Pokud si chcete příjemně počíst, je tohle jasná volba.

Radecek1976
19.06.2020 5 z 5

Musím na začátek napsat že kniha je napsaná tak dobře, že jsem jí přečetl za jednu noc. Nedřív jsem plánoval, že se do ní před spaním jen letmo podívam, protože Dolfi mě vždycky zajímal a potom do únavy knihu odložit a jít spát, ale zažral jsem se do toho a celá noc byla fuč. Jsou tam některé věci, které nebudou asi úplně přesné například, že jeho lékař vynalezl PENICILIN a Američané mu ho ukradli z jeho pracovny, ale kdo ví? Moc se mi líbil styl jakým je kniha napsaná, vůbec nezdržuje. Vyčet bych snad to, že autor mohl něco uvést o Hitlerovo dětství, aby neznalý čtenář pochopil jeho činy, které udělal později. Spíše bych nazval knihu Pomatený Hitler, protože kniha není jen o drogách. Dneska možná lidí berou víc drog a jsou považovaný za normální! Závěrem knihu doporučuji, nedávám plný počet hvězd kvůli neuvedení zdrojů u některých konspirativních myšlenek.

frantakanka
22.05.2020 4 z 5

Musím na úvod říci, že na tuto knihu jsem se opravdu moc těšil. Kniha mi sedla, ale nešokovala, jako kniha Prostituce .....

JarekPrchal
14.05.2020 5 z 5

Chválím za to, že autor neodbíhá od tématu tak často, jako ostatní autoři co píšou o Hitlerovi.

konigludvik
26.02.2020

Nezemřel v roce 1945? Zavání to bulvárem ale musím se přiznat, že jsem ještě knihu nečetl, až jí dočte brácha tak se do ní pustím a ještě se vrátím, tak jsem zvědavý. Pak to oznámkují :)

akamasu
03.01.2020 4 z 5

To už bylo lepší. Jak mohl ten magor vydržet takový nápor drog, proto to se mi nechce věřit autentičnosti dat.

kakaba4818
16.01.2019 4 z 5

Knížku jsem četla dvakrát. Poprvé mi přišla dokonalá a plná nových informací. Nyní po několika letech jsem ale přehodnotila některé aspekty a snažila jsem se na celou situaci podívat z jiného úhlu. Přesto oceňuji styl, jakým je kniha napsána, moc dobře se čte a je pravdou, že přináší novodobé ,,fantastické" informace!

Nestorkea
07.12.2017 3 z 5

Na každém šprochu pravdy trochu. Netvrdím , že na informacích, které nám autor v této knize předkládá, není něco pravdy. Ale beru je s rezervou. Dílo na mě působí trochu bulvárně a senzacechtivě, výsměšně a povrchně. Rušivě působí nepřesnosti v lékařské terminologii. Myslím, že postava Adolfa Hitlera musela být trochu víc, než zdrogovaný úchyl, obsah knihy se ale zaměřuje v podstatě jen na tato témata. Jako odlehčení od jiných knih o Hitlerovi, válce a nacismu je to fajn, ale literatura faktu to úplně není. Text na mě nepůsobí objektivně. I když pravda je, že od knihy s tímto názvem jsem něco takového čekala :-)

Rade
15.10.2017 2 z 5

Trochu chaotická a poněkud povrchní směs faktů a domněnek. I když jde o populárně naučnou literaturu, přece jen bych čekala víc objektivity a méně emotivního pohledu.

Kupříkladu: „Zatímco Hitler užíval až s chorobnou vehemencí projímadla, aby nepřibral, jeho lékař byl vypasený téměř jako prase.“

MartinKlus
21.01.2017 5 z 5

Kdo ví, co se bude psát za další generaci. Kniha byla čtivá a některé informace odvážné.

jardaplech
20.01.2017 5 z 5

Konečně nějaký nářez. Kniha splnila účel. Úžasné čtení.

jindriskamalovc
06.01.2017 5 z 5

fikce nebo pravda ?

Baloun
09.11.2016 5 z 5

Zajímám se o tohle historické téma mnoho let a přesto mi tahle kniha cosi dala. Je to jedna z nejlepších knih o Hitlerovi na trhu, je tak dobře napsaná, že se čte jedním dechem a NENUDÍ...

Gracian1964
18.08.2016 4 z 5

Nie som si celkom istý, prečo som tak posadnutý Hitlerom, hm... Určite to nie je obdiv. Skôr jeho absurdita, rozporuplnosť, kontroverznosť a obludnosť. Snaha poznať a pochopiť. Preto som si kúpil túto ďalšiu knihu o ňom, jeho perverziách a úchylkách. Mnoho vecí som už vedel, dozvedel som sa aj niečo nové. Čítanie to nie je vôbec náročné, čo sa týka štýlu a hlavne rozsahu. Mal som knihu prečítanú za niekoľko hodín. Zaujali ma hlavne špekulácie, že nezomrel v bunkri v Berlíne, ale oveľa neskôr kdesi v Argentíne. Kto sa zaujíma o túto svojráznu postavu, mal by si knihu prečítať. Howgh!!!

Tatrman
01.03.2016 3 z 5

Trošku na hraně bulváru, ale koho by nezajímalo pár pikantností ze života jedné z (bohužel ) nejznámějších osobností novodobých dějin?! Krátké, čtivé, když to berete s nadhledem- za tři hvězdy...