Paula1801 Paula1801 komentáře u knih

Ideal Army Blues Ideal Army Blues Jan Drnek

Nádherně napsaný fiktivní příběh, skvěle vykreslené charaktery postav. Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem a nejvíce mne zaujalo rozvedení modlitby "Otčenáš" kaprálem Bidlem.

28.02.2020 5 z 5

Bourneův mýtus Bourneův mýtus Robert Ludlum

Tento díl mi přišel lepší než-li ten první. Fascinovalo mne, jak vláda i za cenu ohrožení nevinných lidí dokáže prosadit své ačkoliv samotný agent s ní nechce mít již nic společného.

12.04.2019 5 z 5

Agent bez minulosti Agent bez minulosti Robert Ludlum

Autora mám velice ráda pro jeho umění udržet čtenáře v napětí až do poslední stránky. Tato kniha mne zaujala nejen svou zápletkou, ale i docela zajímavým pohledem na ztrátu paměti.

12.04.2019 5 z 5

Mlsoun Mlsoun Ian McEwan

Nevěděla.jsem co mám od této knihy očekávat a byla jsem velice příjemně překvapena. Knihu.jsem precwtla takrikajic jednim dechem. Libila se mi neobvykla zapletka i autorovo vykresleni postav.

17.03.2019

Zákon prérie Zákon prérie Charles P. Whitte (p)

Stará dobrá westernová klasika.

08.03.2019 5 z 5

Zákon prérie Zákon prérie Charles P. Whitte (p)

Westernová klasika. Pohodové, oddychové čtení.

08.03.2019

Na život a na smrt Na život a na smrt Charles P. Whitte (p)

Rodokapsy jsem měla vždy ráda. Jako vždy zvítězil kladný hrdina s proklatě rychlými kolty ????

08.03.2019

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Tuto úžasnou trilogii jsem poprvé četla když mi bylo cca 20 v době kdy byla zde poprvé vydána. Vždy jsem byla milovnicí fantasy žánru a těšila jsem se až se doma začtu do příběhu a ve své fantazii si vybuduji svět a postavy. Ovšem to co zde dokázal pan Tolkien bylo naprosto neuvěřitelné. Do detailů promyšlený svět a perfektně propracované charakteristiky jednotlivých postav. Podle mne Pán prstenů ještě hodně dlouho překonán nebude.

31.12.2017 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Ač je Stephen King velice často nazýván mistrem hororu, tak v této knize ukázal, že umí velice dobře napsat i jiný žánr. Knihu jsem přečetla jedním dechem a musím říci, že na mne zanechala opravdu hluboký dojem.

31.12.2017 5 z 5