PanKrabák PanKrabák komentáře u knih

Noir Noir David Hine

Zatím nejlepší Spider-Man komiks co jsem četl.

23.02.2021 5 z 5

Koupili jsme ZOO Koupili jsme ZOO Benjamin Mee

Tak nízké hodnocení od ostatních si neumím vysvětlit ničím jiným než že očekávali knižní verzi filmu. Film byl natočený pouze na námět knihy a příběhu. Pokud se vám líbil film není zaručené že kniha bude taky. Kniha se krásně četla i když byl někdy problém se orientovat v jakém časovém období se zrovna nachází (každá kapitola většinou začínala o pár měsíců dřív než končila ta předchozí). Je to zajímavý a motivující příběh o něčem co si skoro nikdo nemyslel že vyjde.

07.03.2020 5 z 5

Čarodějova nevěsta 2 Čarodějova nevěsta 2 Kore Yamazaki

Skvělý 2 díl znovu to skončilo velmi zajímavě a láká k přečtení dalšího dílu :-)

16.07.2019 5 z 5

Lovci duchů Lovci duchů Neil Spring

Dost zajímavý příběh který byl občas moc zdlouhavý, až do poslední kapitoly jsem se chystal dát jen 3 hvězdičky, ale to vyvrcholení celého příběhu mě dostalo a jsem rád že jsem vydržel až do konce protože v některých nudných pasážích jsem měl chuť knihu zahodit a už nevzít do ruky, ale můžu říct že to za to nakonec stálo :-)

01.07.2019 4 z 5

Od Mexika po Aljašku Od Mexika po Aljašku Dominik Talla

Hezky napsané. Obdiv v jakém věku to napsal a kam všude se dostal (připadám si trochu méněcenně :D). Vhodné číst jako první cestopis.

20.04.2019 4 z 5

Automobily 3 - Motory Automobily 3 - Motory Zdeněk Jan

Jedna z mála dostupných učebnic která je už bohužel zastaralá a zasloužila by si znovu přepracovat. Většina věcí je srozumitelně popsaná. Ale nachází se v ní velké množství chyb co se týče číslování obrázků a td. třeba u některých obrázků chybí některá čísla nebo jsou tam dvě stejná a jedno je vynechané ...

17.04.2019 4 z 5

Automobily 2 - Převody Automobily 2 - Převody Zdeněk Jan

Jedna z mála dostupných učebnic která je už bohužel zastaralá a zasloužila by si znovu přepracovat. Většina věcí je srozumitelně popsaná, ale některé jsem musel číst na několikrát abych pochopil jak je to myšleno.

16.04.2019 4 z 5

Automobily 1 - Podvozky Automobily 1 - Podvozky Zdeněk Jan

16.03.2019 4 z 5

Cipísek Cipísek Václav Čtvrtek (p)

Fajnové příběhy na 3 minuty.

14.01.2019 4 z 5

Steve Jobs komiks Steve Jobs komiks neznámý - neuveden

Jako rychlé shrnutí po přečtení knihy dobré, ale to je asi vše.

06.01.2019 2 z 5

Nebeští jezdci Nebeští jezdci Filip Jánský (p)

Skvělý příběh který vtáhne do děje. Po pár stránkách si připadáte jako by jste opravdu byli v bombardéru nad Německem.

Elon Musk Elon Musk Ashlee Vance

Jako fanoušek Tesly a SpaceX co sleduje každý start se moje hodnocení možná odvíjí víc od toho o kom ta kniha je než jak je napsaná. Ale když se pokusím zamyslet jen nad tím jak je napsaná tak mé hodnocení stejně nemůže být nižší protože se čte úplně sama.

Čarodějova nevěsta 1 Čarodějova nevěsta 1 Kore Yamazaki

Je to moje první manga takže nemůžu prozatím porovnávat, ale kniha má krásnou kresbu, příběh na který jsem moc zvědavý jak se bude rozvíjet a skvělé charaktery různých postav.

Formule 1 od startu k cíli Formule 1 od startu k cíli Robert Pavelka

Skvělá kniha o F1. Krásně se čte a je vhodná jak pro okrajové fanoušky tak pro lidi jako já co sledují každý závod :D

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Úžasná kniha se skvělým příběhem. Knihu jsem četl s očekáváním že si pouze zopakuji děj filmu, ale to jsem se úplně spletl příběh je od filmu úplně odlišný a mnohem více je v něm cítit důraz (hlavně díky první kapitole) na to že je genové inženýrství nebezpečné a v době vydání knihy neregulované.

09.12.2018 5 z 5