Steve Jobs komiks

Steve Jobs komiks https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144620/mid_steve-jobs-komiks-1p1-144620.png 3 15 6

Komiks mapující život bývalého ředitele a jednoho ze spoluzakladatelů společnosti Apple, Steva Jobse. Když se řekne Steve Jobs, každému se vybaví Apple a inovace. Publikace dokumentuje život tohoto vizionáře od narození, kdy byl jako dítě adoptován, až po založení firmy Apple. Jsou lidé, o kterých mluví celý svět. Steve Jobs je jeden z nich. Seznamte se s životním příběhem muže, který se stal legendou.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Steve Jobs co-founder of Apple , 2012

madem
27.09.2021 3 z 5

Základní seznámení s životem SJ, ilustrace pěkné, nevím, co k tak úzké knížce více dodat.

PanKrabák
06.01.2019 2 z 5

Jako rychlé shrnutí po přečtení knihy dobré, ale to je asi vše.

dexterman
21.09.2017 4 z 5

Řekl bych že tady ač velice rychle bylo řečeno vše podstatné . Komiks byl pro mne bohužel velice krátký . Klidně bych uvítal více stran . Ilustrace jsou však dokonalé což této krátké publikaci dodává jakousi neodolatelnost. Velice dobré i když krátké počtení. Které dá nahlédnout převážně jen do profesionálního a pracovního života Steva Jobse

JudgeURBAN
29.05.2015 4 z 5

Tento komiks shrnuje vše důležité z života tohoto jedinečného člověka a kromě toho po dobu čtení zaujímá svými kresbemi. Chybou tohoto komiksu je jen to že jsem se moc nových nformací o tomto člověku nedozvěděl. Ano jak jsem napsal vše důležité v tomto komiksu je, jenže něco navíc zbývá. ( 29.5.15 )

Piperman
31.01.2015 1 z 5

Velmi špatný komiks o velice významném člověku.

kvapsv
08.08.2014 5 z 5

Osekaný životopis jednoho z největších mužů Ameriky - troufám si říct všech dob! A že byl EXCELENTNÍ! Tento krátký komiks mě přesvědčil o tom, co už delší dobu vím..musím si přečíst více knih o tomto muži. Jeho chytrost, bystrost a charakter mě snad nikdy nepřestanou udivovat.

Kniha Steve Jobs komiks je v