PajaK. PajaK. komentáře u knih

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Krásně napsaná kniha. Dlouho jsem nenarazila na knihu, která by se mi takto bezvadně četla. Měla jsem ji přečtenou jedním dechem. Pokud máte rádi romantické oddechovky, tak tuto knihu rozhodně doporučuji :)

29.09.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Z knih, které tento autor napsal, se mi "Slušní lidé" líbila nejvíce. Byla napínavá od začátku do konce. Docela dost psycho, vtáhlo mě to tak, že jsem se místy rozčilovala nad nespravedlností a nemožností dokázat, že to bylo tak či onak. Za sebe určitě doporučuji přečíst :)

16.08.2022 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Pokračování "Nových začátků" mě mile překvapilo. Opět jsem přečetla jedním dechem. Autorka mě nezklamala :)

29.09.2022 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Oproti ostatním knihám od tohoto autora byla tahle kniha taková složitější/zamotanější. Začátkem jsem se dost prokousávala a moc mě nebavil. Zajímavé to začalo být asi tak od půlky, pak mě to začalo bavit a konec jsem dočetla jedním dechem. Sice jsou ostatní knihy tohoto autora lepší, ale ani tuhle bych úplně nezavrhovala, myslím, že stojí za přečtení.

16.08.2022 3 z 5

Honba za Atlantidou Honba za Atlantidou Andy McDermott

Docela mě překvapuje, že zde mají knihy tohoto autora tak málo komentářů a hodnocení. Jeho knihy jsou strhující, já je s odstupem let četla vícekrát. První díl je, jak už to bývá, nejlepší. Ale i další dvě knihy mě bavily od začátku do konce. Za přečtení to určitě stojí :)

16.08.2022 5 z 5