Pája89 Pája89 komentáře u knih

Souvislosti Souvislosti Zdeňka Jordánová

Další skvělá kniha od paní Jordánové. Velmi čtivá a postavená na 10 příbězích. Kniha Láska je od ní top.

28.01.2021 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha, kterou musíte číst pomalu a číst mezi řády. Nutí k zamyšlení. Doporučuji přečíst opravdu každému.

19.01.2021 5 z 5

Uzdrav svoje telo Uzdrav svoje telo Louise L. Hay

Vracím se k ní vždy, když jsem nemocná, aby mi pomohla zjistit příčinu.

Uzdrav se sám Uzdrav se sám Amy B. Scher

Zajímavá kniha, dala mi hodně. Hodně praktických cvičení, avšak nejsem ještě tak daleko, abych vše zvládla aplikovat. Asi bych nedělala nic jiného. Ale určitě stojí za přečtení.

18.01.2021 4 z 5

Jméno je váš osud Jméno je váš osud Camila Karolinss

Na mě to sedí opravdu naprosto přesně. Až budu vybírat jméno pro dítě, určitě do knihy znovu nahlédnu.

18.01.2021 5 z 5

Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Roman Vaněk

Moje nejoblíbenější kuchařka. Celkově je mi Roman Vaněk moc sympatický, ráda podporuji jeho tvorbu a mám ráda jeho kuchařky.

Emoční rovnice Emoční rovnice Aleš Kalina

Kniha postavená na pár základních myšlenkách, vše se zbytečně opakuje. Začátek velmi nudný, v polovině čekáte, že dostanete odpovědi na vaše otázky, ale bohužel. Celkový dojem knihy je vlastně negativní, jak se vše svádí na rodiče. Kdo řeší otázku zdraví, nenajde odpovědi na své otázky, neboť jak otočit emoční rovnice z nemoci na zdraví, aby to hlava nevyhodnotila jako nepravdu, tam bohužel vysvětleno není. Možná někdo najde odpovědi na to, když si nevěří, má problém s penězi či vztahy. Na to je kniha zaměřena a mohla by někomu pomoci. Ale za mě palec dolů.

16.01.2021 odpad!

Znamení vztahů Znamení vztahů Linda Goodman (p)

Skvělá kniha, sedí to.

14.01.2021 5 z 5

Sluneční znamení Sluneční znamení Linda Goodman (p)

Opravdu sedí, neuvěřitelné.

14.01.2021 5 z 5

Toto velmi oblíbená kniha se mi opravdu špatně četla. I když nejsem začátečník duchovního rozvoje, kniha je složitá. Nakonec jsem sáhla po verzi audioknihy, jinak bych jí snad ani nedočetla. Žádné důležité poznatky jsem si z knihy nevypisovala, jak to běžně dělám. Knihu jsem poslala dál, znovu se k ní vracet nejspíš nebudu.

14.01.2021 2 z 5

Uzdrav svá vnitřní zranění Uzdrav svá vnitřní zranění Lise Bourbeau

Typologie opravdu sedí. Co mě mrzelo, že v kníže nenajdete návod, jak se “uzdravit” spíš tak nějak všobecně. Ale určitě velmi zajímavé čtení.

14.01.2021 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Úžasná kniha, která se čte na jeden nádech.

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Kniha se krásně četla, pohlcující příběh z krásného prostředí. Konec lekce otevřený, klidně by mohlo být pokračování v další knize. Za sny mě pohltilo více, ale určitě nelituji koupě knihy a ráda si ponechám domácí knihovně.

14.01.2021 4 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

K této úžasné kníže se vracím v průběhu života několikrát. Doporučuji všem, co chtějí mít život ve vlastních rukách.

Láska Láska Zdeňka Jordánová

Kniha, která se velmi pěkně četla. Nutí k zamyšlení, jedna z nejlepších knih pro rozvoj a práci na sobě, kterou si ponechám doma v knihovně, protože se k ní určitě ještě někdy vrátím.