p. Rochesterová p. Rochesterová komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Pořádný propletenec..rychle přečtené..moje první kniha od této autorky, ale úplně láska na první počtení to nebyla noooo..

26.05.2024 3 z 5

Tátovy holky Tátovy holky Sarah Flint

Mám tuhle sérii ráda..minulý díl byl trochu slabší, ale tenhle je zase fajn.. doufám, že bude autorka pokračovat..

19.05.2024 4 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Vlastně milý příběh, který nenadchne ani neurazí..rychle přečtený..

13.05.2024 3 z 5

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

Nepřestává mě fascinovat, že jsem opět měla pocit pomalého stylu vyprávění, kde se vlastně nic moc závratného neděje a přitom jsem znovu hltala stránky jako blázen.. tento díl je hodně bojový, na mě už toho tam bylo až moc..ale hurá na čtverku..

05.05.2024 4 z 5

Nezdolná Nezdolná Karen Lynch

Nejsem fanoušek fantasy..Stmíváním jsem začala i skončila..Nezdolnou jsem si koupila a vlastně nevím proč..ale pak jsem si musela říct "dobře ty".. poutavě napsané,akční a přitom něžné..

27.03.2024 4 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Opět to bylo o něco lepší než první díl..ale celkově všechny 3 díly nějak šité horkou jehlou..v jedničce se bývalá od Marca, která otěhotněla s jeho otcem jmenovala Ramona a ve trojce Roxana..

17.02.2024 2 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Musí se nechat, že je to o něco lepší než jednička to zase jo..

16.02.2024 3 z 5

Dům iluzí Dům iluzí Pauline Gedge

Moc nemusim čtení o starém Egyptě, ale tohle se povedlo..první díl měl dle mého trochu více šťávy, ale oba se velmi dobře čtou

11.02.2024 4 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

První dvě třetiny knihy byly fajn..tak od romantiky nemůže mít člověk nějaká převratná očekávání..ovšem v poslední třetině mě přestala bavit..dokonce mi tam přišly chvíle až trapné..

04.02.2024 3 z 5