Nymfadora.T. Nymfadora.T. komentáře u knih

Až se zamiluju Až se zamiluju * antologie

Také je čtu jen jako mezihru na ukrácení času, ale tentokrát to nebylo vůbec špatné. Kromě dvou se mi docela líbily všechny.

26.12.2023 3 z 5

Rodiny a rodinky Rodiny a rodinky * antologie

No opět, některé lepší, některé se mi nelíbily. Mám ještě jedny, až je dočtu, myslím, že si dám od povídek chvilku pauzu.

19.07.2023 2 z 5

Láska na Korfu Láska na Korfu Mandy Baggot

Přeslazená, ale čtivá oddechovka, přesně akorát a dovolenou.

27.06.2023 4 z 5

Karolína: Domácí kuchařka - Štěstí z kuchyně Karolína: Domácí kuchařka - Štěstí z kuchyně Karolína Kamberská

Nejprve jsem jen prolistovala, ale pak jsem se začetla do receptů a už se chystám vyzkoušet několik z nich...takový kořeněný čokoládový koláč s hruškami přece nemůže mít chybu :-)

15.05.2023 4 z 5

Prezidentka Prezidentka Rudolf Havlík

Kniha mě zklamala, nudná, více méně o ničem. Ani žádná velká romantika, no, za mě tedy ne.

31.01.2023 1 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

Knihu jsem si koupila omylem, dlouho jsem ji odkládala, ale nebyla až tak špatná. Něco opravdu až na hranici uvěřitelnosti, konec mě taky nesedl, ale jinak se četla dobře.

30.10.2022 3 z 5

Zdeněk Pohlreich v akci Zdeněk Pohlreich v akci Zdeněk Pohlreich

Příjemná knížečka na odreagování...

03.10.2022 4 z 5

Kniha kuchařských zajímavostí 1. Kniha kuchařských zajímavostí 1. Jaroslav Vašák

Našla jsem ji v rámci stěhování knihovny , také si ji pamatuji z dávné doby. Je to fajn si znova zalistovat, některé kapitoly jsou docela zajímavé.

02.10.2022 4 z 5

Jezevčík jako svědek Jezevčík jako svědek Frauke Scheunemann

Tak nějak nevím, úplně mě to nesedlo, ani mi to nepřipadalo moc vtipné. Zatím další zkoušet nebudu.

24.07.2022 2 z 5

Rodinné povídky Rodinné povídky * antologie

Knihu jsem si koupila na doporučení kamarádky, a musím říci, že přes mojí počáteční nedůvěru (a nechuť) k povídkám, tohle nebylo vůbec špatné. Zase trochu něco jiného, než jsem zvyklá číst, možná vyzkouším ještě další.

18.04.2022 3 z 5

Citrony a limety Citrony a limety Ursula Ferrigno

Moc hezká kniha, krásné fotky, ale pro mě víceméně nepoužitelné recepty...možná jeden, dva. Ale provedení opravdu pěkné.

30.03.2022 4 z 5

Bezdomovec s titulem Bezdomovec s titulem Antonín Jirotka (p)

Hezké povídky, nechyběl humor, dobrá oddechovka před spaním.

13.03.2022 4 z 5

Bílá těla Bílá těla Jane Robins

Nemohu říci, že by se mi to líbilo, ale zároveň jsem knihu nemohla odložit, byla jsem zvědavá, jak to vlastně dopadne. Obě sestry byly vyšinuté, každá jinak, ani jedna mi nebyla sympatická a trochu jsem se ztrácela i v postavách, celkově to bylo divně ujeté.

02.01.2022 2 z 5

Doktorské a jiné příběhy Doktorské a jiné příběhy Ota Dub

Některé příběhy se četly lépe, jiné hůře, z autorových knih ,za mě, průměr.

05.04.2021 3 z 5

Medicínské historky z Moravy Medicínské historky z Moravy Svatopluk Káš

Opět jsem provětrala knihovnu rodičů a narazila na několik úsměvných věciček, které se dají číst i po létech znovu a znovu. Jsou to specifické historky, spíše pro nás, dříve narozené...

06.03.2021 3 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Dobré, i když pro mě asi nejslabší díl, ale i tak oddělení Q nezklamalo, i co se týče pomoci Rose v jejích problémech.

05.03.2021 3 z 5

Spravedlnost Arsèna Lupina Spravedlnost Arsèna Lupina Pierre Boileau

Stará dobrá klasika pro nás ,dříve narozené...

20.01.2021 4 z 5

Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Petr Šabach

Nebylo to špatné, ale asi mi úplně nesedí styl Šabachova psaní . Další zatím vyhledávat nebudu.

08.01.2021 3 z 5

Čekání na Toma Hankse Čekání na Toma Hankse Kerry Winfrey

No, doufala jsem, že to nebude tak hrozné, jak někteří popisují... Dalo se to přečíst, ale upřímně, žádná sláva...pořád jsem čekala, kdy se z úžasné hollywoodské hvězdy vyklube mizera a ono ne :-)...klaďas až za hrob...no dobře, jednou stačilo.

29.10.2020 3 z 5

Když chce žena zhubnout Když chce žena zhubnout Irena Fuchsová

No...některé povídky lepší, některé nic moc...ale jako celek docela dobrá oddychovka...

24.09.2020 3 z 5