Zdeněk Pohlreich v akci

Zdeněk Pohlreich v akci https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73053/zdenek-pohlreich-v-akci-73053.jpg 4 16 6

Půvabná barevná knížka známého šéfkuchaře a majitele dvou restaurací. Během moderátorské práce v televizních show „utrousil“ mnohá prohlášení, která začala kolovat mezi lidmi, a dokonce i na internetu. Vtipnou mluvu a oblíbené hlášky doprovázejí autorovy fotografie a ilustrace Štěpána Mareše.

Nymfadora.T.
03.10.2022 4 z 5

Příjemná knížečka na odreagování...

Jaruš7
01.03.2019 5 z 5

Tohle byla jasná volba, jak se říká " I kdyby na chleba nebylo ", takže pro pocit české sounáležitosti ve vztahu k jídlu, k jeho "vařičům", i rádoby tvůrcům smyslových požitků, je toto dílko esencí pro nadhled i terč v zorném poli živočišné činnosti pro zahánění ( nejlepšího kuchaře) - hladu. ;-)
Citace: Jak říkávala moje maminka :"Drobné vzhledové nedostatky jsou známkou ruční práce."
"Hlavně že ses oholil, byl jsi zarostlej jak rezervní Kristus."
"Dobrý? To je málo, ty se z toho musíš pos.at, když to nandáváš. Ty lidi musí sedět a řvát hurá."
"Ve vzduchu je cítit jaro a zároveň velkej gastronomickej průser."
Jedna pecka za druhou, jedinečně skvělé.
V mých F.

bazyk21
27.10.2017 3 z 5

prča, ale školácké pravopisné chyby - shoda přísudku s podmětem, škoda, příště lepšího korektora ;o))

michaelka9863
21.06.2016 1 z 5

Kniha je pouze pro lidi, co pořad Ano šéfe moc dobře neznají... spousta hlášek a situací v ní je nepřesně uvedená. V podstatě se jedná o soubor hlášek, které za těch pár sérií řekla, ale zdaleka to nepůsobí tak vtipně jako na videu, hlavně když jsou tam ještě chyby.

Janie1989
06.06.2015 5 z 5

naprosto nejlepší kniha :D u jeho výroků jsem se smála od začátku do konce, ale na druhou stranu jich tam pár chybí. kvůli její vtipnosti nedoporučuji číst v MHD :D

Mikiem
10.02.2012 5 z 5

Určitě se pobavim,je to dobrej kuchař,mám ho nejradši:o)

Kniha Zdeněk Pohlreich v akci je v