NiolaYY NiolaYY komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

O můj bože! Od téhle knížky jsem měla jiné představy, už jen z principu toho že jsem si tuhle knížku koupila kvůli recenzím na Tiktoku . A vážně hodně mě překvapila, jak už psaním autorky nebo námět toho všeho v knize. Nejmíň pětkrát jsem se musela nad něčím v knize zastavit a více nad tím přemýšlet, kvůli téhle knize jsem si i párkrát proplakala. Moc mě bavilo jak se v každé kapitole střídaly hlavní postavy a rozhodně ty dopisy a emaily byly dokonalé a to se mi na té knížce hrozně moc líbilo. Pro někoho to může být normální oddechovka na víkend, ale pro mě za žádnou cenu ne. Knížku jsem přečetla za den a nemohla jsem od ní odtrhnout zrak, rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem četla. Postavy byly úžasné a skvěle napsané! Takže rozhodně doporučuji a jdu objednávat další díl!! 10/10 ! :D

19.06.2023 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Tohle jsem si ůplně zamilovala . Tahle kniha/komiks je roztomilí příběh, který mě fakt baví a taky popisuje jak těžký je v téhle době být ve skupině LGBT+ komunity . Opravdu jsem si taky zamilovala vedlejší postavy a hlavně Darcy a Tori ty úplně zbožňuju! Opravdu tohle vřele doporučuji! Za hodinu až dvě přečtené úplně na pohodu dávám 10/10 trochu ten příběh je uspěchaný ale nevadilo mi to :D

17.11.2022 5 z 5

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Kasie West

Upřímně tohle je má první kniha od téhle autorky a jsem mile překvapena! Takhle knížka si mě zamilovala už od začátku... námět skvělý ,postavy skvělý a upřímně jsem nevěděla jak to skončí do samého konce ale možná trochu jsem to ke konci tušila ale to mi bylo upřímně úplně jedno! Knížku mám za jeden den přečtenou a můžu vřele doporučit!!! Každý na to má jiný názor protože četl více jejich knížek ale tahle je má první od ní a jsem velice spokojená a naplnila více než moje očekávání? To určitě ano! Už se těším až si přečtu další knížku od téhle autorky:DD 10/10

24.01.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Musím uznat že knihou jsem tak trochu byla zklamaná, čekala jsem od toho více ale zamilovala jsem si hlavní hrdinku Lily . Hodně lidí tuto knihu chválí, to ano ale každý musel vědět co se na konci stane . Ani nevíte jak moc jsem to Lily a Rylovi přála, ale nakonec to bylo jinak . Knihu bych si asi nejspíš už nepřečetla a mám v plánu si od Colleen Hoover kupovat další knihu tak snad mě ta další kniha tak trochu nezklame tak jako tahle . Dávám 6/10 za hlavní hrdinku a popisování domácího násilí v rodině !

17.11.2022 odpad!

Můj první tanec Můj první tanec Nicola Yoon

(SPOILER) Tak tohle bylo dost fajn!! Námět? skvělý! Zpracování velmi zajímavé a dost mě to i bavilo.
Musím uznat, že jsem bulela skoro před koncem jako želva to mi nedělejte!! Takový šoky to příště neudýchám... jinak vedlejší postavy mě taky hodně bavili a i možná víc, ale to je jenom můj pocit že ano? Nehorázně mě mrzí smutný konec a že fakt na konci zemřel, jsem ráda že si hlavní hrdinka uvědomila co je to ta láska protože láska je důležitá pro každého z nás... ale nakonec jsem i možná ráda že to skončilo takhle, protože většinou takový ty romantické knihy končí šťastným koncem což se u této knihy nestalo a dost mě to překvapilo! Klobouk dolů autorce za dobrou práci :D 8,5/10

24.01.2023 5 z 5

Zmrzlinářky Zmrzlinářky Jennifer Dugan

(SPOILER) Noo.. na tuhle knížku jsem se hodně těšila kvůli tomu, že jsem si hodně zamilovala knížku "některé holky ano" ale tahle byla spíš až podprůměrná od té minulé. Jsem dost zklamaná, prostě jsem měla vyšší očekávání. Fallon mi přišla hodně divná hlavní hrdinka a škoda že jsme neměli už od začátku nějaký pohled od Chloe ( kde stejně žádný pohled nebyl) kterou jsem měla velmi radši než Fallon. Chování Fallon v nějakých situacích hrozné prostě! Nebavilo mě to číst a docela dlouho jsem to nakonec četla. Chloe byla celkem vpohodě i jejich maminky. Prostě prostředí mezi zmrzlinami mi taky úplně nesedlo, čekala jsem od toho více a ne jenom rychlovka v hotelu a pusu nakonec.
Dávám 3,5/10 za snahu autorky!

19.06.2023 2 z 5

Některé holky ano Některé holky ano Jennifer Dugan

Miluju to proste nic jineho bych k tomu nerekla. Od tehle knizky jsem se proste nemohla odtrhnout a precetla jsem ji za den . Problemy v knize jsou bohuzel realne a jsem rada ze to v te knize je. Knizku sto procentne doporucuji ! 10/10!!

22.12.2022 5 z 5

Medvědí tlama Medvědí tlama Liz Hyder

Já nevím co na tu knihu říct . Nebavilo mě to, asi to nebude můj šálek kávy . Nedalo se mi to číst a vůbec mě příběh nezaujal . Ale každý na to máme názor jiný knihu hodnotím 2/10 za kreativitu a psaní

17.11.2022 odpad!