ninusshka ninusshka komentáře u knih

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Pri citani tejto knihy som sa vela nasmiala, dokonca mi parkrat tiekli az slzy od smiechu. O to viac ma preto zarazilo, ked v knizke autorka popisuje jej manzela a ich vztah. Vobec som nepochopila ako zena s takym nadhladom (aspon na mna tak autorka zo zaciatku tejto knihy posobila), humurom, inteligenciou a dalsimi superlativami, moze mat takeho chlapa. Ale co som nepochopila este viac, bolo to, ako tomu autorka vobec nepriklada nejaku vahu, jednoducho to popisuje ako by to bolo normalne zit v takom "vztahu". Musim sa priznat, ze moja pociatocna mienka o autorke tak dost klesla, a ku koncu knihy som uz akukolvek zmienku o jej manzelovi len "pretrpela". Konecny dojem z knihy su zmiesane pocity.

19.03.2014 3 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Ja osobne tuto knihu považujem za geniálnu. Neskutočne mi zmenila život k lepšiemu. V praxi sa mi osvojili takmer všetky nástroje, ktoré sú v knihe uvedené. Jednoznačne doporučujem.

03.12.2015 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Uzasna kniha, velmi napinavy dej! Ani jedina veta naviac. Zatial najlepsia kniha, ktoru som od tohto autora citala.

19.07.2015 5 z 5

Velké kouzlo Velké kouzlo Elizabeth Gilbert

Knihu čítam stále dokola, už asi 16 krát. Je to akoby ma niekto hladil po duši, keď si ju čítam. Zvláštne. Krásne zvláštne.

10.09.2022 5 z 5

Příběhy tisíce a jedné noci Příběhy tisíce a jedné noci Eduard Petiška

Úžasné príbehy, krásne zachytené.

10.09.2022 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Aleluja. Presne toto som hladala. Prijemnu oddychovku na dovcu.

25.03.2019 5 z 5

Co skrývá duše Co skrývá duše Veeta Wittemann

Kniha mi dodala odvahu pokracovat vo svojom vlastnom skumani mojho vnutorneho sveta. Naviac je napisana tak napinavo, ze som ju nedokazala odlozit. :)
Jednoznacne doporucujem. Vsetkym.

28.01.2018 5 z 5