ninusshka ninusshka komentáře u knih

Velké kouzlo Velké kouzlo Elizabeth Gilbert

Knihu čítam stále dokola, už asi 16 krát. Je to akoby ma niekto hladil po duši, keď si ju čítam. Zvláštne. Krásne zvláštne.

10.09.2022 5 z 5

Příběhy tisíce a jedné noci Příběhy tisíce a jedné noci Eduard Petiška

Úžasné príbehy, krásne zachytené.

10.09.2022 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Aleluja. Presne toto som hladala. Prijemnu oddychovku na dovcu.

25.03.2019 5 z 5

Co skrývá duše Co skrývá duše Veeta Wittemann

Kniha mi dodala odvahu pokracovat vo svojom vlastnom skumani mojho vnutorneho sveta. Naviac je napisana tak napinavo, ze som ju nedokazala odlozit. :)
Jednoznacne doporucujem. Vsetkym.

28.01.2018 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Ja osobne tuto knihu považujem za geniálnu. Neskutočne mi zmenila život k lepšiemu. V praxi sa mi osvojili takmer všetky nástroje, ktoré sú v knihe uvedené. Jednoznačne doporučujem.

03.12.2015 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Uzasna kniha, velmi napinavy dej! Ani jedina veta naviac. Zatial najlepsia kniha, ktoru som od tohto autora citala.

19.07.2015 5 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Pri citani tejto knihy som sa vela nasmiala, dokonca mi parkrat tiekli az slzy od smiechu. O to viac ma preto zarazilo, ked v knizke autorka popisuje jej manzela a ich vztah. Vobec som nepochopila ako zena s takym nadhladom (aspon na mna tak autorka zo zaciatku tejto knihy posobila), humurom, inteligenciou a dalsimi superlativami, moze mat takeho chlapa. Ale co som nepochopila este viac, bolo to, ako tomu autorka vobec nepriklada nejaku vahu, jednoducho to popisuje ako by to bolo normalne zit v takom "vztahu". Musim sa priznat, ze moja pociatocna mienka o autorke tak dost klesla, a ku koncu knihy som uz akukolvek zmienku o jej manzelovi len "pretrpela". Konecny dojem z knihy su zmiesane pocity.

19.03.2014 3 z 5