Nikoleta87 Nikoleta87 komentáře u knih

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Lepší knihu jsem zatím nečetla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Výborně propracovaný děj a postavy hlávních hrdinů. Všem jen a jen doporučuji :-)

13.03.2013 5 z 5

Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly C. C. Humphreys

úžasná kniha, čtivá, napínavá, každému kdo má rád historii doporučuji. Já sem Drákulovi od začátku fandila :-)

30.10.2013 5 z 5

Bílá královna Bílá královna Philippa Gregory

Philippa Gregory opět nezklamala, kniha je čtivá jako všechny od této spisovatelky. Romantika, intriky, boj o moc..... no prostě vše co k historickému románu patří :-)

13.03.2013 5 z 5

Historie kanibalismu aneb Ochutnej svého souseda Historie kanibalismu aneb Ochutnej svého souseda Daniel Diehl

Kniha je čtivá, ani se nechce věřit, že autoři popisují skutečné příběhy. Doporučuji přečíst všem čtenářům, kteří na to mají žaludek ..... :-)

13.03.2013 4 z 5

Tajemství pergamenu Tajemství pergamenu Matt Rubinstein

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, o to víc jsem pak byla zklamaná a po 200 stranách jsem to vzdala. Bylo to celé o ničem. Nemůžu si pomoct, ale nudnější knihu jsem snad v životě nečetla :-(

28.03.2014 1 z 5

Dýka s červenou lilií Dýka s červenou lilií Juliette Benzoni

Super kniha, přečetla jsem ji jedním dechem. Už se těším na další díl, škoda jen, že nemá více stran.

25.11.2013 5 z 5

Velká hra Velká hra Claude Cueni

Začátek vypadal slibně, ale v půlce mě kniha přestala bavit a dodnes zůstala nedočtená :-(

13.03.2013 2 z 5

Drsná kniha, bylo mi z toho špatně. Znovu už bych si ji nepřečetla, né že by nestála za přečtení, ale já to nemohla rozdýchat. Nechápu, že takové věci jsou lidi schopní dělat malým dětem..................

13.03.2013 4 z 5

Ďábelská tvář Ďábelská tvář Klára Janečková

Moc hezká kniha, čte se sama. Také určitě doporučuji