Nikoleta87

Historie kanibalismu aneb Ochutnej svého sousedaHistorie kanibalismu aneb Ochutnej svého sousedaDaniel Diehl

Kniha je čtivá, ani se nechce věřit, že autoři popisují skutečné příběhy. Doporučuji přečíst všem čtenářům, kteří na to mají žaludek ..... :-)

Pilíře zeměPilíře zeměKen Follett

Lepší knihu jsem zatím nečetla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Výborně propracovaný děj a postavy hlávních hrdinů. Všem jen a jen doporučuji :-)

Bílá královnaBílá královnaPhilippa Gregory

Philippa Gregory opět nezklamala, kniha je čtivá jako všechny od této spisovatelky. Romantika, intriky, boj o moc..... no prostě vše co k historickému románu patří :-)

13.03.2013

Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného DrákulyVlad – poslední zpověď: Příběh skutečného DrákulyC. C. Humphreys

úžasná kniha, čtivá, napínavá, každému kdo má rád historii doporučuji. Já sem Drákulovi od začátku fandila :-)

30.10.2013

Ďábelská tvářĎábelská tvářKlára Janečková

Moc hezká kniha, čte se sama. Také určitě doporučuji

13.03.2013

Byla jsem otrokyní v satanské sektěByla jsem otrokyní v satanské sektěUlla Fröhling

Drsná kniha, bylo mi z toho špatně. Znovu už bych si ji nepřečetla, né že by nestála za přečtení, ale já to nemohla rozdýchat. Nechápu, že takové věci jsou lidi schopní dělat malým dětem..................

Velká hraVelká hraClaude Cueni

Začátek vypadal slibně, ale v půlce mě kniha přestala bavit a dodnes zůstala nedočtená :-(

13.03.2013

Dýka s červenou liliíDýka s červenou liliíJuliette Benzoni

Super kniha, přečetla jsem ji jedním dechem. Už se těším na další díl, škoda jen, že nemá více stran.

25.11.2013

Tajemství pergamenuTajemství pergamenuMatt Rubinstein

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, o to víc jsem pak byla zklamaná a po 200 stranách jsem to vzdala. Bylo to celé o ničem. Nemůžu si pomoct, ale nudnější knihu jsem snad v životě nečetla :-(

28.03.2014