nikca3976 nikca3976 komentáře u knih

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Závěrečný díl trilogie Mount..jak jinak než boží ️ Po přečtení druhého dílu jsem odpočítávala snad minuty než vyšel poslední díl a to čekání stalo za to Na to jeho jméno “Lachlan” jsem si ale stále nezvykla takže pro mě to byl celou dobu jenom Mount Nechybělo tu napětí,láska,vášeň ani temná tajemství..Kiera si tady chudina užije svoje a dokázala jaká královna a silná žena to je Z Mounta se vyklubal úžasný ochranářský a milující muž…obrátil úplně o 180 stupňů a za to jsem si ho oblíbila..v předchozích dílech mi byl nesympatický až do výletu do Dublinu

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Tyhle autorky jsou sázka na jistotu..příběh Olive a Ethana jsem si zamilovala..ze začátku mě to teda nějak extra nebralo,ale jak se to rozjelo,tak jsem nemohla přestat číst..miluju romance,kde se z nenávisti pomalu stane láska a tady tato knížka není výjimkou ️ Ethan byl skvělý zatímco Olive mi nějak extra nesedla..byla to vtipná a romantická oddechovka přesně nějak takhle jsem si to představovala a zklamaná jsem rozhodne nebyla ️️samozřejmě nedoporučuji srovnávat samostatné knihy se sériemi božský a vášnivý,protože zatímco v těch sériích se všechno točí hlavně kolem sexu,tak v těch samostatných příbězích se hlavní hrdinové pomalu oťukávají než přijde na věc a ty banány na obálce mi tam teda nějak nesedí

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

četla jsem spoustu pozitivních recenzí a měla velká očekávání,ale nějak extra mě to nenadchlo…příběh sám o sobě byl hezký,ale celé mi to přišlo strašně zdlouhavé…začátek mě teda extra nebavil,nemohla jsem se začíst,některé pasáže jsem musela přeskakovat…když se tam potom objevil konečně Lukov,tak to nabralo trochu šťávy…ti dva pohromadě byli jako časovaná bomba to jejich vzájemné popichování bylo skvělé,pobavila jsem se..když začali být kamarádi,líbilo se mi jak drželi spolu,to jak se Ivan postavil za Jasmine,když se její otec choval jako kretén bylo proste nádherné ️️ Jak se o ni staral,když byla nemocná ️ nejde ho nemilovat ️️ Škoda že tam nebyly kapitoly i z jeho pohledu

25.08.2021 3 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Děvčata opět nezklamala.Postavy skvělé,vtipné,sympatické,sexy…příběh velmi čtivý a romantický..zase jsem se usmívala jak sluníčko na hnoji Ta část,kdy spolu cestovali se mi zamlouvala víc než ta druhá,kdy se setkali zrovna když byla na “rande”se svým bývalým,který byl mimochodem strašně vlezlý debil(aspoň pro mě)…to drama,které se točilo kolem těch tří mi drásalo nervy a snažila se Hazel popohnat aby si už jednoho z nich sakra vybrala ‍️ (myslela jsem samozřejmě Mattea )..no bylo to strašně zdlouhavé a ke konci už jsem si myslela,změny se snad nikdy nedočkám happyendu sečteno podtrženo byl to krásný romantický,vtipný a místy nervydrsásající příběh dvou lidí se zlomenými srdci ,ale navzájem si je zase slepí dohromady,tak jak to v knihách od Vi a Penelope bývá ️je to romantická oddechovka,kterou nic nezkazíte..přečetla jsem ji ani ne za 5 hodin až mi bylo líto jak rychlé to bylo

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Já se na ni těšila..fakt jako hodně těšila,ale jsem tak trochu zklamaná..děj o ničem…Hrdina se k Elyse choval strašně,i když nechtěl…obvykle mám takové knižní hrdiny ráda,ale tady to bylo strašně nucené a přehnané..miluju knihy z mafiánského prostředí,ale tady se absolutně nic nedělo.něco mi tam chybělo..bylo to dost krátké,takže tam nestihlo být ani pořádné vzrůšo,což je pro mě u knih tohoto typu dost důležité..ty postavy mi ani neseděly ‍️ Elyse-nevinná,čistá a tak strašně naivní a blbá..pravý opak Hrdiny-týpek,který vyšel z vězení a chová se jak majetnické zvíře a spolupracuje s mafií(což tam ani nebylo poořádně poznat)..ani jeden mi nesedl‍️

25.08.2021 1 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Boha já to miluju Od autorky už mám za sebou série Kontrakt a Vested Interest..takže moje první samostatná kniha od ní..Ze začátku jsem se bála,že to bude klasika typu:Playboy,každý den jiná ženská (z anotace to tak vyznělo)v půlce knížky zjistí,že chce Shelby,tak se najednou strašně změní,následně drama a happy end..no akorát,že on to byl takový miláček, plyšový medvídek a trouba jeho vztah se Shelby byl hned od začátku vřelý a hodně přátelský..ona se o něj starala a on jí “lezl na nervy” svým popichováním a nedospělým chováním..byli spolu tak strašně sladcí a sehraní..strašně se mi líbilo jak byla Shelby ochranitelská a jak s ní Liam zvládal své úzkostné stavy..nechyběl tady ani humor…host mě bolely lícní svalya samozřejmě dostatečný přísun OJ ti dva byli dokonalí..trošku mě zarazilo že na to jak byla Shelby lehce uzavřenější,tak náhlý nápor novinářů a fanoušků zvládla víceméně bez problému..po jedné nehodě se stal z Liama úplně jiný člověk..pořád to byl ťuňťa,ale stal se z něho dospělý ťuňťa..ukápla mi i nějaká ta slza aby se neřeklo,protože jsem to teda vůbec nečekala a zadržovala jsem dech z toho jak jsem byla nervní co bude dál…no a ten konec

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Penelope je jedna z mých srdcovek a mám ji strašně ráda..Kniha je rozdělená na 2 části: před a po 7mi letech..Příběh se mi líbil..Elec se ke Gretě nějak extra špatně nechoval, to můj bratr byl větší tyran a to je navíc mladší Jako jo byl protivný a uzavřený a sebral jí spodní prádlo,ale tak nemá mu brát cigára Ta chemie mezi nemám byla hmatatelná a postupně si budovali přátelský vztah..samozřejmě se do sebe zaláskovali a Elec musel zase odjet..V druhé části jsem se tak strašně vžila do Grety,protože jsem kdysi zažila něco podobného a celou dobu jsem měla žaludek jako na vodě a nervy v kýblu city mezi nimi pořád zůstávali a jenom se prohloubily..strašně jsem jim fandila už od začátku a byla jsem ráda že jim to vyšlo,ale bylo mi líto Chelsea no a ten příběh co poslal Elec Gretě mi přišel zbytečný a mohl jí to všechno výklopit hned sám mezi čtyřma očima ve zkrácené verzi a nemusela jsem tu knížku číst do 3 do rána Těžko říct,která část se mi líbila víc..každá měla něco do sebe..ta první byla spíš romantická se žhavým koncem a ta druhá dramatická s romantickým happyendem ️ ne každému se kniha líbila..byla jedna z těch slabších,ale pořád skvělá ️

25.08.2021 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Jednoznačně nejlepší díl série.Na scénu přichází Ella,kterou Callum Royal vytáhl z chudoby,jelikož se stal jejím opatrovnikem,a přivedl do svého sídla z čehož jeho synové nebyli dvakrát nadšeni a byli odhodláni jí dělat peklo na zemi a ze začátku ji nenáviděli.Vzhledem k její minulosti si mysleli,že jejich otce využívá kvůli penězům a sexu (fuj). Chemie mezi Ellou a Reedem byla znát hned od začátku.Ze začátku mi to strašně připomínalo sérii Elitní klub králů (taková light verze ) .Hlavně ten počáteční trojúhelník Ella,Easton,Reed mi to hodně připomněl.Ella byla úžasná hrdinka-silná,charismatická,milující.Nebála se postavit bratrům Royalovým a pro ty,které miluje by snesla modré z nebe.I přesto čím si prošla to nebyla žádná fňukna a dokázala se se vším porvat.Reed- tajemný,žárlivý majetnický,sexy rváč,který “vládne” akademii Astor Park.Každá by ho chtěla získat pro sebe,ale jenom Ella si ho dokázala omotat kolem prstu.Ti dva se ze začátku strašně nesnášeli,ale postupem času si vytvořili pouto.Bohužel Reed měl až moc temná tajemství a proto se na konci stalo něco co mě strašně naštvalo a šokovalo.Narozdíl od dalších dílů,byl tenhle psán jen z pohledu Elly,což byla celkem škoda,protože by mě zajímalo,jak ten vývoj událostí bral Reed.

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

.Příběh byl krásný,plynulý a romantický.Maxe jsem ze začátku moc nemusela.Byl taková typická namyšlená arogantní hvězda,která potřebovala přistřihnout křídla Sára byla nesmělá a strašně dobrá duše a navíc knihomolka,tím si mě získala asi nejvíc Musím říct,že jsem nic takového nečekala.Často se nechám ovlivnit obálkou knihy a tady jsem se spíš řídila rencenzí a anotací,která mě oslovila.Děj nebyl nijak extra zvláštní,ale líbil se mi vývoj vztahu mezi Sárou a Maxem a hlavně jak se z Maxe vyklubal dobrý chlap.Nečekejte tady ani žádné extra drama,ale žhavé chvilky se tu určitě najdou ,ani jsem tam nic takového nečekala,takže to bylo příjemné překvapení Strašně mě tam štval ten její soused Frederil nebo jak se jmenoval (knihu jsem četla má začátku měsíce,takže si už jména vedlejších postav nepamatuju,mám paměť na )už jsem se bála že s nim nakonec ještě bude No a ten konec ️ Podlomila se mi z toho kolena a chci Maxima za muže

25.08.2021 4 z 5