ElikaBendova ElikaBendova komentáře u knih

Atlas monster a nadpřirozených bytostí z celého světa Atlas monster a nadpřirozených bytostí z celého světa Sandra Lawrence

škoda, že neexistovala v době mých dětských let. určiě bych ji milovala a nedala z ruky.

26.09.2019 5 z 5

Je čas jít spát Je čas jít spát Anita Bijsterbosch

Tohle fakt ne! Existují mnohem krásnější knžíky pro děti, než je tohle.

20.09.2019 odpad!

Achillova pata a jiné patálie Achillova pata a jiné patálie Milan Slezák

obálka je naprosto odrazující od samotné knihy. přesto mi to nedalo a podívala jsem se dovnitř. vysvětlení běžně používaných výrazů a jejich vysvětlení s minulostí se mi moc líbí a hodně mě některé výrazy překvapily.

06.09.2019 3 z 5

Hřiby Hřiby Michal Mikšík

šikovná malá příručka, která se v lese určitě neztratí. Jsou tam druhy, které bych normálně považovala za jedlé nebo naopak za jedovaté.

05.09.2019 4 z 5

Volte mě! Volte mě! Matt Stanton

katastrofa

04.09.2019 odpad!

Ošklivá pravda Ošklivá pravda Jeff Kinney (p)

tenhle díl byl nekonečný a myslím, že zatím nejslabší z celé řady.

08.09.2018 2 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal. Moje místo v srdci už má. Doufám, že třetí díl nebude tak slabý, jak se píše.

06.07.2018 5 z 5

Kostík hledá přátele Kostík hledá přátele Pawel Pawlak

Nápad super ukázat dětem, že dva rozdílní se mohou kamarádit, ale je to až nechutně krátký a za ty peníze se to rozhodně nevyplatí kupovat. Dohromady to má dvě stránky plného textu. Dávám hvězdu za snahu.

05.06.2018 1 z 5

Podivuhodná encyklopedie zvířat Podivuhodná encyklopedie zvířat Adrienne Barman

Moc fajn knížka. Vtipně zpracovaná.

28.03.2018 4 z 5

Hvězda v horské vánici Hvězda v horské vánici Gill Lewis

I když už jsem mezi dospělými, neodolala jsem. Přečteno za necelou hodinku. Pro děti je jako dělaná. Moc hezký příběh.

05.03.2018 5 z 5

Masky osudu Masky osudu Florbela Espanca

určitě si to přečtu ještě několikrát. odpočinkové čtení. kniha rozhodně neurazí, při které se dobře přemýšlí o smrti.

22.08.2017 4 z 5

Velká rodinná kuchařka Velká rodinná kuchařka Jaroslav Vašák

už dlouho jsem si chtěla pořídit nějakou kuchařku. když mě bouchla do oka v obchodě musela jsem si ji za tu rozumnou cenu koupit. uvnitř jsou zajímavé recepty, které se hodí jak pro začátečnice tak i pro zkušené kuchtičky.

20.06.2017 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Když jsem brouzdala internetem narazila jsem na tuto knihu, jako na první v sérii a hned mě zaujal příběh, který se zabývá bubeníkem. Přišlo mi to, jako originální a velmi dobrý nápad. Hned jsem zjistila, že je to série a musela jsem si ji koupit. Po prvním díle už jsem v tom chodila a čtení jsem si užívala. Přečetla jsem ji rychle, s úsměvem na rtech a i s trochou vzrušení. Bohužel po přečtení této knihy jsem věděla, jak dopadne třetí i čtvrtý díl. To mě trochu zklamalo. Autorka si mohla trochu dát pozor na tuto věc. Nebudu spoilerovat. Každopádně i tak se mi moc líbila a jsem ráda, že tato série zaujímá čestné místo u mě na poličce.

10.01.2017 3 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Na to, že mám Deavera ráda, tak tohle mě zklamalo. Nedočetla jsem ji a ani nedočtu.

06.09.2016 3 z 5

Prokletí Prokletí Claudia Palumbo

Toto pro mě není kniha, která by zasloužila můj obdiv. Čekala jsem od knihy mnohem víc...nějaké nové příšery, nový děj, neobvyklou zápletku....místo mého očekávání se z toho vyklupala dobře napsaná fan fikce na kapelu Tokio Hotel v jejich největší slávě roku 2008 se zaměřením na dvojčata Toma a Billa Kaulitzovi, kteří studovali v Magdeburku. Nejvíce mě dostalo, že autorka nezměnila nejenom jejich charaktery, ale i datum narození. Dále mě zklamalo obyčejné inspirování "pachu" Cathy od dříve napsané knihy Stmívání. To vše bych snad ještě zkousla, ale pro přidání tzv. medvedů....můžu říct jenom...CO TO DO PRDELE JE?
Abych nebyla jenom negativní musím zmínit, že stylově je příběh hezky napsaný, "dobře" se čte, kniha má krásnou obálku a pro fanoušky této kapely za starých časů to bude výborná volba.

03.09.2016 odpad!

Devět Mečů slávy Devět Mečů slávy Miroslava Kvášová

V polovine knizky jsem vedela kak to dopadne

13.04.2016 3 z 5