nereidka nereidka komentáře u knih

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Chvíli jsem si musela opět zvyknout na Kingův styl, ale kniha se mi nakonec moc líbila. Bylo mi při čtení i kolikrát úzko, když jsem si sebe představila v kůži Billyho. Bavilo mě i to cikánské prostředí a konec dost dobrý :)

26.03.2024 4 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Autorův styl psaní mě velmi brzy vtáhl do děje a Jamesovi jsem držela palce. Konec mě spíš rozesmutnil..Na knihu ale myslím ještě teď, tj. týden po dočtení. Doporučuji

07.09.2015 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Krásný příběh...Jen mi postava Jany moc k srdci nepřilnula a dialogy mě nebavily tak, jak bych si přála. Ale u konce i slzička ukápla :)

09.06.2015 4 z 5

Hipík Hipík Paulo Coelho

Moje první kniha od tohoto autora a nejspíš i poslední. Hnutí hippies je mi sympatické, ale kniha mě nevtáhla a žádný z příběhu mě moc nezaujal. Kniha měla i světlé chvilky, ale v zásadě jsem byla ráda, že jsem ji dočetla.

26.04.2024 2 z 5

Tomík na cestách Tomík na cestách Tomáš Vejmola

Četla jsem hodně cestopisů a tento byl jeden z nejslabších. Tomík mi k srdci moc nepřirostl. Styl psaní má hodně slabý a občas mi bylo za něj i mírně trapně. Cením jeho odvahu, další knihu si ale už nepřečtu.

26.03.2024 2 z 5

Tma Tma Ondřej Neff

Ze začátku jsem byla absolutně nadšená z nápadu, ale přibližně po půlce už byl děj na jedno brdo, tak jsem knihu odložila. Kniha mě moc nezaujala.

20.05.2015 3 z 5

Muž pod schody Muž pod schody Marie Hermanson

Zajímavé, čtivé, místy hororové :) Opravdu jsem z toho měla špatné sny. Ale byla jsem zvědavá jak kniha dopadne. Konec byl dost nejasný, tak z toho nejsem moc moudrá, ale knihu doporučuji.

20.05.2015 4 z 5

Milovala jsem tyrana Milovala jsem tyrana Caroline Bréhat

Tato knížka mě tedy moc nezaujala a hlavní hrdinka mi byla dost protivná. Psáno divným jazykem, moc nedoporučuji...

20.05.2015 2 z 5