nela3812 nela3812 komentáře u knih

Hraj mrtvého Hraj mrtvého Julia Heaberlin

Zajímavá zápletka. Kniha mě bavila, ale v porovnání s jinými knihami, které jsem letos přečetla ji neřadím mezi nejhorší.

Myslím, že neurazí, ale ani nenadchne. Každopádně jsem knížku dočetla a líbila se mi, jen už se k ní nevrátím.

31.12.2020 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Naprostá pecka. Upřímně, knihu jsem si koupila především kvůli krásnému obalu, kterému jsem neodolala....
Ale příběh mě opravdu vtáhl a nemohla jsem přestat číst. Krásný romantický příběh zasazený do Londýna dob dávno minulých. Ideální na zimní i letní večery. Milý příběh ke kterému se ráda vrátím a který mám nastále v hlavě.

Našeptávač Našeptávač Alex North

Tak od této knížky jsem dostala přesně to co jsem očekávala. Napětí od začátku do konce. Nebo možné se odtrhnout.

V noci jsem se chvílemi bála chodit kolem oken a dveří. Děj byl skvěle promyšlený a chvílemi z něj opravdu mrazilo. Mohu všem jen doporučit.

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Osobně jsem byla z knížky nadšená. Líbila se mi zápletka, která byla neotřelá. Děj byl strhující od začátku do konce. Přečetla jsem jedním dechem a těším se, že se ke knížce časem zase vrátím.

Navždy družičkou Navždy družičkou Lindsey Kelk

Oddechový příběh. Za začátku mě příliš nebavil, ale když jsem se začetla, nemohla jsem se odtrhnout. Skvěle promyšlený děj, ve kterém si osud opakovaně pohrává s hlavní hrdinkou.

31.12.2020 3 z 5