Nedomova.em Nedomova.em komentáře u knih

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Další skvělá kniha od mé oblíbené autorky !! Četla jsem jí jedním dechem. Poutavý, zajímavý a zamilovaný příběh. Skvělá oddechovka.

13.12.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Úžasná jako prvni díl.

12.09.2018 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Všechny tři díly jsem přečetla během 3 dní. Úplná oddechovka, která se čte jedním dechem. Člověk se zasmál, někdy i slzy tekly. Škoda jen, že je to poslední díl, protože by mě opravdu zajímalo, jak to Lara Jean a Peter všechno zvládnou :)

20.08.2018 5 z 5

Spočítej hvězdy Spočítej hvězdy Lois Lowry

Příběh je psán čtivě očima desetileté dívky, která popisuje život v Dánsku za druhé světové války.

07.10.2017 4 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Kniha se mi velmi líbila. Myslím si, že je dobré psát pro mládež takovýto typ pravdivých příběhů, jelikož rakovina je v dnešní době všude kolem nás. Na druhou stranu si myslím, že může oslovit jak mladší čtenáře, tak i dospělé. Nad příběhy, které vypráví tis se totiž jedinec musí opravdu zamyslet, aby je pochopil. Netvor ukazuje, že nejsou lidé jen dobří, nebo jen zlí, ale každý je kombinace těchto dvou protipólů.

04.10.2017 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Druhý díl Calendar girl jsem si opět přečetla jako oddechovou knihu, která je prosycena erotikou. Někdy si říkám, že bych chtěla aspoň na chvíli zažít to, co Mia... spoustu luxusního oblečení, zážitky, cestování po státech :)) kniha se čte pěkně, ale je to opravdu takový ten lehčí příběh, kdy se člověk může pousmát, protože něco takového by se člověku v životě asi nemohlo přihodit...

29.09.2017 4 z 5

Anna Elliotová Anna Elliotová Jane Austen

Tato kniha se mi zezačátku moc nelíbila, ale poté jsem se do ní začetla, byla jsem poměrně spokojená. Dobře vykresluje postavy tehdejší doby, zvyky a jejich denní program, kdy očekávali návštěvy, pozvání a hodnotili krásu a majetek. Líbilo se mi, že Anna Eliotová vybočovala z tohoto marnivého života a našla si zpět cestu ke své lásce!
Co bych tak trochu vytkla? Myslím si, že některé pasáže byly až příliš popisované.

Ale v celkovém hodnocení se mi kniha líbila :)

01.03.2017

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

Další super knížka od Lenky Lanczové, přečtená za den. Někdy je potřeba si pořádně oddechnout, a u jejich knížek se mi tak dobře daří :)

26.11.2016 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Jedna z nejlepších knih, co jsem v poslední době přečetla. Četla jsem ji ,,jedním dechem". Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Příběh mě neuvěřitelně uchvátil, je čtivý, zajímavý, komplikovaný. Velmi se mi líbilo, jak se střídaly části o životě Sophie a Liv. Tato kniha mi opět ukázala, že čtení knih je pro mě jedna z nejcennějších činností, které mohu dělat. Strašně moc jsem chtěla knihu již dočíst a dozvědět se, jak to vlastně všechno dopadne, ale zoufale jsem chtěla, aby nekončila :) Miluju Jojo Moyes :)

20.11.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem za poslední dobu přečetla! Knihu jsem četla jedním dechem, nesmírně jsem se těšila, až budu moct zase číst. Velice čtivá, poutavý příběh, který je vážný, ale rozhodně v něm nechybí humor.

11.08.2016 5 z 5