Natique Natique komentáře u knih

Medvídek Míša a cesta kolem světa Medvídek Míša a cesta kolem světa Katja Reider

Nás se moc líbily ilustrace i příběh. Doporučuji!

07.07.2020 5 z 5

Oskarovy barvy Oskarovy barvy Kašmir Huseinović

Nádherně zpracovaná kniha o barvách. Krom nejmenších dětí si své v knize najdou určitě i menší školáci. Doporučuji!

07.07.2020 5 z 5

Malý mýval Nemyjsa Malý mýval Nemyjsa Britta Sabbagová

Nám se kniha moc líbila. Děti uchvátila jak ilustracemi, tak i příběhem. Příběh je jednoduchý, poutavý, humorný.. Vhodné pro menší děti i začínající čtenáře.

17.06.2020 5 z 5

Andělíček Stříbrovlásek Andělíček Stříbrovlásek Sigrid Lüddeck

Nádherná vánoční pohádka.

25.05.2020 5 z 5

Červená Karkulka a jiné pohádky Červená Karkulka a jiné pohádky kolektiv autorů

Kniha krásná, ale vhodná až pro větší děti. Ne všechny pohádky totiž končí dobře a jsou psané již složitějším jazykem.

04.04.2020 4 z 5

Moje první pohádky Moje první pohádky Marie Tetourová

Výběr klasických pohádek. Díky bohatým ilustracím a jednoduchosti jazyka jsou pohádky vhodné pro děti cca od 3 - 4 let. Doporučuji.

26.03.2020 5 z 5

Kváček - Příběh maličkého housete Kváček - Příběh maličkého housete Peter Holeinone

Nic moc...

17.03.2020 3 z 5

Zelená kniha pohádek Zelená kniha pohádek Dagmar Ženková

První kniha, kterou dcera čte úplně sama.. Pohádky jí baví, textu není moc a obrázky jsou hezké... Doporučujeme pro začínající čtenáře...

14.03.2020 5 z 5

Srdce pohádek Srdce pohádek Magdalena Wagnerová

Výběr z nejznámějších pohádek. Doporučuji tak pro děti 6+. Menší děti by uvítaly více obrázků a možná jednodušší text.

08.03.2020 4 z 5

Včelař Včelař Laurie Krebs

Naučná pohádková kniha, která dětem přiblíží život včel a seznámí je s tím, jak to v úlech chodí. Vhodné i pro menší děti.

29.02.2020 5 z 5

Levou zadní Levou zadní Mariana Tutschová

Příběh nenásilnou formou seznamuje menší děti s hovorovými obraty. Určitě super nápad.

14.02.2020 5 z 5

Zlatá husa Zlatá husa Mária Štefánková

Celostránkové ilustrace skvěle podtrhují děj několika nádherných pohádek, které jsou v této formě snadno uchopitelné i pro menší děti. Knihu určitě doporučuji!

14.02.2020 5 z 5

Prasátko na útěku Prasátko na útěku Arnold Lobel

Pohádka vhodná pro začínající čtenáře. Příběh ale nic moc, autor má i lepší pohádky...

05.02.2020 4 z 5

Jak tukoni zachránili strom Jak tukoni zachránili strom Oksana Bula

Pohádka je to dost zmatečná. Já sama pochopila děj až napotřetí. Nevím, no... Možná by pomohlo více textu...

05.02.2020 2 z 5

Zámek a pomeranč Zámek a pomeranč Jiří Wolker

Překrásná pohádka! Nemám co dodat, vše je v komentáři níže :-)

02.02.2020 5 z 5

3. dobrodružství pavouka Čendy 3. dobrodružství pavouka Čendy Pavel Čech

Příběh pavouka Čendy je složitější než jiné autorovy pohádky. Doporučuji pro děti až tak kolem šestého roku.

02.02.2020 4 z 5

Měsíček u krejčího Měsíček u krejčího Antonín Rükl

Skvostně napsaná pohádka. Pobaví menší i větší děti. Kniha je navíc doplněna o astronomické vysvětlení, proč měsíček tloustl a pak zase zhubl. Vřele doporučuji!

23.01.2020 5 z 5

O zahradě O zahradě Pavel Čech

Svět by byl mnohem krásnějším místem, kdyby si duše dospělce v sobě uchovala kouska toho dětského zraku... Nádherná kniha. Nejen pro děti!!!

08.01.2020 5 z 5

Za zvířátky do pohádky Za zvířátky do pohádky Michal Černík

Pohádky čteme stále dokola, děti tuhle knihu milují...

04.01.2020 5 z 5

Tak tenhle díl jsem už ani nepotřebovala číst. Tou nudou jsem se prokousala čistě z toho důvodu, že jsem knihu dostala...

20.12.2019 2 z 5