Oskarovy barvy

Oskarovy barvy https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220099/bmid_oskarovy-barvy-220099.jpg 4 7 3

Knížka s veselými obrázky pro nejmenší čtenáře, a to nejen pro zábavu, ale i s kapkou poučení. Oskar je malíř, přesněji řečeno umělec. Je to obyčejný šedivý myšák, který se ozhodl ponořit do světa barev, aby zjistil, jestli jsou ostatní barvy hezčí než ta jeho šedivá. Poznává základní barvy, ze kterých sám míchá další, zjišťuje, proč se některým říká teplé a některým studené a pátrá po tom, jaké pocity v nás jednotlivé barvy vyvolávají.... celý text

Natique
07.07.2020 5 z 5

Nádherně zpracovaná kniha o barvách. Krom nejmenších dětí si své v knize najdou určitě i menší školáci. Doporučuji!

Liilith
18.06.2017 5 z 5

Jestli hledáte inspiraci, jak dětem přiblížit svět barev, jejich míchání a prolínání, přemýšlíte, jak popsat pocity, které v lidech jednotlivé barvy a odstíny vyvolávají tak knížka Oskarovy barvy bude jako dělaná pro vaši potřebu.
Nádherné ilustrace Andrei Petrlik-Huseinović jemně doplňují příjemný, čtivý text.

bibi.r
14.04.2015 4 z 5

Tahle knížka se mi opravdu moc líbila. Jak je to s barvami bylo hezky a zajímavě vysvětleno.
Problém je, že jsem měla nějaký defektní výtisk, kde byly některé strany vytištěny přes sebe, takže jsem si nemohla vychutnat knížku jako celek. Proto o jednu hvězdu méně za chybu vydavatele.

Kašmir Huseinović
srbská, 1961