Za zvířátky do pohádky

Za zvířátky do pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299261/bmid_za-zviratky-do-pohadky-IB8-299261.jpg 4 17 6

Veselé pohádkové příběhy o zvířátkách nikdy nezevšední. V doprovodu milých ilustrací Heleny Zmatlíkové se dozvíte, proč se poprala koťata, jak se tučňáci styděli nebo jaká jsou veliká psí tajemství. V příbězích najdete vtip, ponaučení i dobrodružství. Krátké pohádky jsou ideální pro první čtení.

huhuhu
14.07.2022 5 z 5

Krátké, jednoduché pohádky o zvířátkách pro nejmenší děti. Náš 4letý syn si knížku velmi oblíbil, nadchly ho jak pohádky, tak roztomilé obrázky H. Zmatlíkové. Favoritem je první příběh o tom, jak pejsek a kočička snědli lakomému medvědovi kaši.

Víí
21.01.2022 5 z 5

Moc se mi líbí, je tam spoustu pohádek.

Natique
04.01.2020 5 z 5

Pohádky čteme stále dokola, děti tuhle knihu milují...

verense
13.07.2019 3 z 5

Celkem krátké pohádky se spoustou krásných ilustrací od Heleny Zmatlíkové (které prcka zajímaly víc, než pohádka samotná). Pro mne takový lepší průměr, nicméně pro opětovné přečtení mám jiné favority.

Gibis
16.10.2016 4 z 5

Kouzelnější jsou obrázky Heleny Zmatlíkové než samotný text pohádek, ale celkově milé, hezké počtení pro naše nejmenší.

zichisek
17.09.2016

Miluju ilustrace od Zmatlíkové. Jednotlivé "pohádky" byly přiměřeně krátké, srozumitelné. Vhodné pro menší děti. Četla jsem dětem ve školce před spinkáním.