Medvídek Míša a cesta kolem světa

Medvídek Míša a cesta kolem světa https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215880/bmid_medvidek-misa-a-cesta-kolem-sveta-IZk-215880.jpg 4 25 11

Okouzlující příběh o opravdovém přátelství a úžasné představivosti, která je dětem vlastní. Když se medvídek Míša nepohodne s maminkou, rozhodne se, že půjde do světa. Ještě že ho v tom jeho kamarádi Zrzečka a Louskáček nenechají samotného, vždyť svět je plný nástrah a nebezpečí! S heslem „Jeden za všechny a všichni za jednoho!“ naši kamarádi překonají veletok, zaženou příšeru, zdolají velehoru či nehostinnou poušť.... celý text

Petrush
01.04.2024 3 z 5

Knížka obsahuje hlavně obrázky, textu jen málo. Je to hodně na představivost. Četli jsme rovnou několikrát za sebou.

dancadragneel
26.09.2023 5 z 5

Je to hrozně pěkná knížka. Je kouzelná a pro děti krasně napsaná a ty ilustrace jsou jak pohlazení po duši. Vřele doporučuji

Knihomolka506
22.09.2022 5 z 5

Malý medvídek Míša má moc rád svoji maminku. Ale ne pořád, protože se s ní trochu poháda a uražený odejde z domu . Na cestě potká dva zvířecí kamarády a spolu po cestě do světa zažívají legraci. Vrátí se zpátky?
Bude to brzký konec pohádky.

marti7729
01.04.2022 5 z 5

Krásná milá knížka. Pribeh se toci kolem maleho Misi (velkeho jedlika), ktery nedostane dalsi mnamku od maminky a urazi se a utece do sveta. Cestou potka pratele a zazivaji dobrodruzstvi. Nakonec zjisti, ze doma je doma. Knizka je vhodna pro nejmensi a ma i pekna velka pismena pro deti co se uci cist. Malo textu, hodne obrazku.

Natique
07.07.2020 5 z 5

Nás se moc líbily ilustrace i příběh. Doporučuji!

zinon
18.02.2020 3 z 5

Krásné ilustrace, ale ten příběh moc nezaujal.

jarki
11.11.2018 5 z 5

Nádherná knížka, překrásné ilustrace a čte se sama.

petra3242
05.05.2018 5 z 5

Milá kniha s nádhernými ilustracemi. Děti z ní byly nadšené.

horkosladka
21.04.2018 5 z 5

Tak tohle je opravdu kouzelná knížka. Nádherné ilustrace a milý příběh. Myslím, že děti z obrázků musí být nadšené.

zuzi1162
26.08.2015 4 z 5

Ilustrace nádherné, jen příběh chce až trochu moc představivosti pro malé děti. Doporučila bych ho až tak pro pětileté.

bibi.r
17.06.2015 4 z 5

Příjemné a milé
Pro děti 3+

Medvídek s přáteli na velké cestě za dobrodružstvím.

Kniha Medvídek Míša a cesta kolem světa je v