NatálieK. NatálieK. komentáře u knih

Diablo Diablo Michaela Brnková

Konfliktem autorka nasadila hodně vysokou laťku, tady tomu cosi chybělo

11.11.2023 3 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Tato kniha mě zatím od Julie bavila nejvíc

12.10.2023 5 z 5

Paní jara Paní jara Leandra Sold (p)

Přání i tato kniha mě zlákala obálkou. Avšak i to, co mě čekalo uvnitř, byla prostě symfonie

08.10.2023 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Jedinečná kniha,doporučuju

29.09.2023 5 z 5

Sicilský polibek Sicilský polibek Mon Coucou

Prvne jsem chtela dat 4*, protoze mne tam cosi chybelo (navic ty chyby a posunky v textu se nectou moc dobre, ale to od tohoto nakladatelstvi je u vice knih). Minule jsem od autorky dostala pekne podekovani za recenzi, a tak jsem si s ni o knize chvili psala. Za odmenu jsem dostala puvodni verzi rukopisu a k tomu i nasledujici dil z teto serie. Uprimne-precetla jsem znovu a sedla jsem si z toho na prdel! Najednou jako bych cetla uplne nekoho jineho, knihy jsou mnohem rozsahlejsi, dokonale promysleny a fakt uzasny!
Nastesti uz vim, ze vyjdou jeste letos u jineho nakladatelstvi, a to i jiz vydane knihy. Vsem tedy doporucuiji pockat si na nove vydani, ktere bude rozsieene o puvodni chybejici casti, protoze uprimne, fakt klobouk dolu pred touto autorkou.
Tesim se na tistene verze, protoze chci od vas,mon.coucou, autogram!

12.05.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Koukám, že na českém trhu rostou nadějné autorky, toto už je v krátké době další objev, super kniha!

11.05.2023 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Miluju tyto autorky,jen toto asi zatím bylo nejslabší

07.04.2023 4 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Ten příběh by se mně líbil i zfilmovaný. Na prvotinu autorky, klobouček. Těch pár nedostatků, přimhouřím oko. Zase tolik toho nebylo.

28.12.2022 5 z 5

Sex, prachy a potíže Sex, prachy a potíže Jana Slaninová

Nezvykla jsem si na hovorovou řeč

19.12.2022 2 z 5