narisa narisa komentáře u knih

Ušlechtilá vášeň Ušlechtilá vášeň Stephanie Laurens (p)

Tak tento díl byl naprosto úžasný. Moc se mi líbil. Bylo to napínavé a krásně se to četlo. Spolu s druhým dílem zatím pro mě vrchol série.

09.01.2020 5 z 5

Dáma jeho srdce Dáma jeho srdce Stephanie Laurens (p)

Pěkný příběh, ale druhý díl mě chytnul více. Těším se na pokračování :)

02.01.2020 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Mně se moc líbila. Je to velká oddechovka :). I když ta poslední třetina byla dost natahovaná

29.12.2019 5 z 5

Konkurz na nevěstu Konkurz na nevěstu Helen Hoang

Moc a moc pěkné pokračování. Khai byl úžasný, i když trochu zabedněný (ale to je samozřejmě vina jeho nemoci a okolí). První díl se mi sice líbil více, ale i tak to bylo super. Krásné a něžné. Autorčin styl je opravdu velice příjemný. Nemůžu se dočkat dílu o Quanovi :).

26.12.2019 5 z 5

Gentlemanova čest Gentlemanova čest Stephanie Laurens (p)

Moc pěkný příběh :). Tony byl úžasný. Jen to, kdo je A.C. bylo přece hned jasné, autorka dělá ze svých hrdinů hlupáky :(. To jediné mi na příběhu vadilo. Jinak to byla paráda.

21.12.2019 5 z 5

Vyvolená dáma Vyvolená dáma Stephanie Laurens (p)

Kniha se mi moc líbila :). Povedený začátek série:).

19.12.2019 5 z 5

Odvážná nevěsta Odvážná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Tak za mě trochu zklamání. Od posledního dílu jsem čekala více napětí. Dvě třetiny knihy odehrávající se na kontinentě pro mě byly celkem nudné a to že nedošlo k žádnému střetu s kultisty mě také nepotěšilo. Navíc jsem od Černé kobry čekala něco víc, i když je pravda, že jsem odhalení na konci nečekala. Navíc mi hlavní hrdinka nebyla moc sympatická. Předchozí dva díly byly podle mě lepší. Hlavně ten o Garethovi a Emily se mi moc líbil. Celkově se mi tato série moc líbila :).

15.12.2019 4 z 5

Nebojácná nevěsta Nebojácná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Tak tento díl byl také super. I když trochu jiný než ten předcházející, který byl mnohem více dobrodružný. Zde si člověk užil zase mnohem více erotiky. Až se mi zdálo, že jí je nejvíce, ze všech knih, co jsem od této autorky četla (mám za sebou celou sérii Cynsterů). Poslední třetina byla zase napínavější. Hodnotila bych tak 4,5*, ten předcházející díl byl lepší. Ale i tak super čtení. Celá série Černé kobry mě nadchla, je napínavější a zaživnější než jiné autorčiny knihy. Těším se na posledního hrdinu :)

13.12.2019 5 z 5

Odhodlaná nevěsta Odhodlaná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Tak za mě rozhodně super. Moc se mi líbilo putování hlavních hrdinů, hlavně první dvě třetiny knihy než se dostali do Evropy. Obzvláště mě nadchlo, když byli mezi Berbery. Jinak Emily mi byla sympatická a jediné, co bych vytkla byl ten hrozně dětinský deníček. No a Gareth byl absolutně úžasný:). Někdy mi přišel až jakoby plachý, ale jinak skoro vůbec arogantní, trpělivý a osamělý. Opravdu mě vzal za srdce :).

06.12.2019 5 z 5

Svéhlavá nevěsta Svéhlavá nevěsta Stephanie Laurens (p)

Tak to bylo úžasné :). Mnohem více akce a napětí než v některých ,cynsterovkách'. Úvod se mi velice líbil. Exotika a napětí. Trochu jsem se bála, jak to bude pokračovat v Anglii, ale bylo to super. Del byl opravdu velký sympaťák a s Délkách se k sobě krásně hodili. Také se mi moc líbilo, jak zde autorka propojila Cynstery, klub Bastion a hlavní aktéry série Černá kobra. Doufám, že další díly budou stejně povedené.

02.12.2019 5 z 5

Hrozba Hrozba Stephanie Laurens (p)

Tak tento díl byl z těch třech nejlepší. Byl napínavější a rozhodně k lepšímu dojmu z knihy pomohlo i rozuzlení příběhu. Drake s Louisou byli sympatičtí. Nejvíce mě v napínavém konci rozesmála Louisa s karafou vody. Hodnotím tak 4,5*. Víc se mi líbila detektivní zápletka než vztah ústředních hrdinů

28.11.2019 5 z 5

Přitažlivost Přitažlivost Stephanie Laurens (p)

O malinko lepší než předchozí díl, trochu více napětí, ale i tak jsem e celkem nudila. Pro mě to prostě není ono :(

26.11.2019 3 z 5

Věrnost Věrnost Stephanie Laurens (p)

Ač jsem se na ni těšila, tak pro mě docela nuda :(. Nějak jsem to Sebastianovi a Antonii nevěřila, chybělo mi mezi nimi větší kouzlo. A napětí také nic moc :(. Taková průměrná romance

24.11.2019 3 z 5

Dobrá partie pro Cynstera Dobrá partie pro Cynstera Theonne Ann De Kretser

Marcus se mi moc líbil, ale oproti předchozímu dílu to byla hrozná nuda

20.11.2019 3 z 5

Kouzlo Lucilly Cynsterové Kouzlo Lucilly Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Tak moc jsem se na tyto dva těšila. A můžu říct, že dvě třetiny knihy byly napínavé a fakt super. A nevadilo mi, že jsem od začátku věděla, kdo má v nepravostech prsty ( jak bývá u této autorky zvykem), co mi opravdu vadilo, byla poslední třetina příběhu, že které se úplně vytratilo napětí. Konec byl částečně otevřený, a to, co už stejně všichni vědí, se čtenář dočte na začátku následujícího dílu. Absolutně jsem nepochopila, proč to autorka nedala na konec této knihy. Na následující knihu by to nemělo vliv.
Jinak Thomas a Lucille se mi moc líbili, jen ta jeho zatvrzelost mě zklamala.

20.11.2019 4 z 5

Zimní romance Zimní romance Stephanie Laurens (p)

Za sebe můžu říct, že se mi příběh líbil, ale ještě více by se mi líbil bez Daniela a Claire. Spíše mě zaujal děj týkající se Lucille a vlastně všech potomků Cynsterových.

14.11.2019 4 z 5

Zkrocení markýze z Raventhorne Zkrocení markýze z Raventhorne Stephanie Laurens (p)

Moc pěkné zakončení série v jedné generaci. Rydera a Mary jsem si opravdu oblíbila ????.

11.11.2019 5 z 5

Pokušení Henrietty Cynsterové Pokušení Henrietty Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Byla to taková super jednohubka :). Krátký příběh oproti ostatním ze série, ale milý. Tak 4,5* :)

09.11.2019 5 z 5

V zajetí hraběte z Glencrae V zajetí hraběte z Glencrae Stephanie Laurens (p)

Kniha se mi opravdu líbila :). Zdá se, že vždy, když se to týká Skotska, opravdu to stojí za to. Jedna z mých nejoblíbenějších z této série. Opravdu jsem si zamilovala oba hrdiny. Dominic byl absolutně úžasný, moc jsem mu fandila ( a to už v předchozích dílech). Angelica byla také super a opravdu se k sobě moc hodily a náramně se doplňovali. Opravdu krása :). Narozdíl od předchozího dílu to nebylo tak rozvláčné, bylo zde napětí a chemie mezi milenci opravdová. 5 z 5*.

08.11.2019 5 z 5

V patách Elize Cynsterové V patách Elize Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Tak tento příběh se mi líbil méně než příběh Heather a Breckenridge. Byl opravdu pomalejší, rozvláčnější, nějak mi chyběla věší chemie mezi Elizou a Jeremym :(. Ale jinak zase pěkný romantický příběh. Jen moc natažený, pořád jen utíkali a kličkovali a nic moc se nedělo. Hodnotila bych ho tak 3,5*.

06.11.2019 4 z 5