Náměsíčná26 Náměsíčná26 komentáře u knih

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Za mě desetkrát Ano!!! Tyhle slova bych odpřísáhla i synovi Satana, protože je to tak dokonalá postava obalená do smyslnosti a hříchu. A samotná Charlie má stejný smysl pro humor jako já, proto tuhle sérii miluju! Jen mě mrzí, že po Čtvrtém hrobu už nic nevyšlo, ale i tak mi to nezkazilo chuť si ostatní díly přečíst v aj :-) Doporučuji.

15.05.2017 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Podle mě tahle autorka píše o hodně líp, jak autorka padesáti odstínů šedi. Úplně mě dostalo, kdo byl celou dobu ten úchylák, netipovala jsem ho. Reece se stal mým oblíbencem. Doporučuji.

28.02.2017 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Teď lituju toho, že jsem knihu dočetla hrozně rychle. Proč, sakra jen trilogie? Musim říct, že závěr knihy mě dostal. Takže knihu doporučuji. !!Stojí za to si přečíst všecky díly!!

28.04.2017 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Pozor Spoiler!! Tenhle díl mě totálně zklamal a rozhodně doteď nemůžu překousnout, že autorka nechala obětovat Triss. Nemyslím si to jen já !

09.04.2017 2 z 5

Objetí mrazu Objetí mrazu Laurell K. Hamilton

Tak tohle byl nejlepší díl ze všech!! A musim se zeptat proč zrovna autorka musela obětovat Frosta ? Ale, i tak mě ta kniha nezklamala! Doporučuji ! Těším se na další díl ! Snad to nebude propadák...

09.04.2017 5 z 5

Polibek stínů Polibek stínů Laurell K. Hamilton

Ani já jsem se neubránila srovnáváním s Anitou. Celou dobu jsem si v duchu řikala, že už vim, kde autorka vzala inspiraci, na další knihy pro novou Anitu posedlou sexem. Teď k samotné knížce nebyl to takový propadák, jak jsem čekala. Znovu jsem si našla oblíbence jako jsou Doyle a Frost. Určitě koho začnete nenávidět je temná královna. Akorát jediný, co mě štve je využívání Meredith jako loutky pro vyšší božstvo nebo politiku. Bavilo mě to.

04.04.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Popis knihy mě docela odradil, ale po prvním přečtení jsem se rychle, dostala do děje. Podle mě, autorka měla hodně originální nápad, s hledáním princezny pro dokonalého prince z řad obyčejných lidí a ještě pomocí přímého přenosu.
Jak tu mnozí píšou, že je Amerika štvala mě v některých momentech také( úplně jsem jí v duchu nadávala :-)),ale pak se to změnilo v téhle knize je vidět, jak se protiklady přitahují. Poslední slova na závěr: závidím Americe Maxona, takového prince bych chtěla také :D Knihu doporučuji :-)

24.12.2016 3 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Hodně dobrá kniha a naštval mě konec !! proč není další díl :-)

18.02.2017 4 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Panebože, chci další díl!!!! Včera jsem dočetla Vidořád a nemělo to sebemenší chybu, prostě dokonalý. A doufám ve šťastný konec mezi Strážcem a Paige. :-)

01.01.2017 5 z 5