OxxyOyxxO OxxyOyxxO komentáře u knih

Princezna školou povinná Princezna školou povinná Meg Cabot

Miluju Olivii! Někomu by se to možná mohlo zdát, jako přihřívaná polívčičku, ale tahle autorka prostě umí psát! Miluju princezniny deníky!

10.07.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Bože! Miluju tuhle sérii a jestli mi někdo hned nedáte další díl vyrvu si všechny vlasy! A tenhle díl byl zatím ze všech nejlepší! A... taky nejtlustší. Trošku mě štve že je kniha v měkých deskách, protože u něčeho co má přez 600 stran to prostě nejde. Ale k obsahu knihy... Zdálo se mi, že kdyby tohle psal někdo jiný kniha by byla nudná a aspoň dvakrát tlustší. Ale jako by autorka z příběhu odstranila všechno přebytečné a příběh přitom neztratil na své propracovanosti. Knihu jsem si zamilovala a rozhodně doporučuji.

07.07.2017 5 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Moc hezká kniha. Podobné knihy většinou nečtu a Láska a gelato jsem si koupila jen kvůli hezké obálce. Přečetla jsem jí na pláži v Itálii, takže jsem tak nějak... nasála atmosféru. No posledních 50 stránek jsem zhltla jedním dechem, takže doporučuji.

04.07.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha mně nadchla! Rozhodovala jsem se jestli si ji mám koupit, nebo to bude nějaká fantasmagorie, ale nakonec jsem si ji koupila a jsem za to jen ráda!

14.06.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Skvělé! Miluju sérii Skleněný trůn a každý díl je lepší než ten předchozí! Těším se na pátý díl!

14.06.2017 5 z 5

Já, Jůtuber Já, Jůtuber Tereza Hodanová

Eh... fuj. Knihu jsem nečetla a ani nechci. V knihkupectví jsem ji prolistovala a stačilo mi to. Přečetla jsem si pár řádků z příběhu na začátku a okamžitě jsem měla chuť ji spálit.

10.05.2017 odpad!

Konec snění Konec snění Jacqueline Wilson

Krááááááása! Nejprve jsem četla knihy Hvězdička a Život není kabaret. Až pak jsem se vrhla na trilogii která to všechno zahájila. A jsem nadšená.

12.03.2017

Pařby a lektvary Pařby a lektvary Sarah Mlynowski

Krása. Musím říct že když jsem dočítala poslední stránku bylo vážně líto že se loučím s tak krásnou sérií.

22.02.2017 5 z 5

Kouzla a spacáky Kouzla a spacáky Sarah Mlynowski

Můj oblíbený díl! Na konci jsem brečela! Jako fakt! I když... já brečím u všeho. A tohle bylo fakt smutný. Tuhle sérii jsem si zamilovala. A Ráchel konečně kouzlí!

22.02.2017 5 z 5

Žáby a francouzáky Žáby a francouzáky Sarah Mlynowski

Super kniha! Jedna z mích oblíbených sérií. Nemohla jsem od knihy odtrhnout oči. Zábavná kniha ve které jsem se našla. Pokud váháte zda si knihu koupit pak rozhodně doporučuji!

22.02.2017

Selekce Selekce Kiera Cass

Jůůůů... fakt jsem si myslela že to bude blbost. A taky to byla blbost.
Náááádherná a romantická blbost. Doporučuji všem milovníkům blbostí!!!!!!

10.01.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Není to žádná super kvalitní literatura, ale je krásně napsaná, skvělé vymyšlená, romantická a neuvěřitelně čtivá.

01.01.2017 5 z 5