Princezna školou povinná

Olivie je úplně obyčejná dvanáctiletá slečna: průměrně vysoká, ani tlustá ani hubená, průměrně hnědé vlasy průměrné délky a průměrně oříškově hnědé oči. Zajímavá je na ní na první pohled jen řada nebývalých křestních jmen, schopnost nádherně kreslit zvířata a to, že je poloviční sirotek, který nezná svého otce a musí bydlet u tety a strýčka. Ti se o ni starají jako o vlastní, takže nemá nejmenší důvod si stěžovat. Jednoho dne se však na Olivii začnou sypat průšvihy. Třídní primadona vyhrožuje, že ji zbije, dostane ředitelskou důtku a připlete se do nehody na autobusové zastávce. Pak ale u chodníku zastaví limuzína s princeznou Miou Thermopolisovou z Genovie, která ji přijela pozvat do New Yorku, aby Olivia mohla konečně poznat svého otce. Ten trvá na tom, aby se okamžitě odstěhovala k němu a žila tam s Miou, prababičkou a jejími dvěma úžasnými pudly. Nakonec Olivia asi není tak průměrná, jak by se zdálo!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/272697/princezna-skolou-povinna-ngA-272697.jpg 4.223

Malá princezna (1.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

From the Notebooks of a Middle School Princess (2015)

Kniha Princezna školou povinná

blackhorse
05.12.2017

Best!!! Ever!!! Olivie is super!!! :))))))

Naluš2115
10.07.2017

Miluju Olivii! Někomu by se to možná mohlo zdát, jako přihřívaná polívčičku, ale tahle autorka prostě umí psát! Miluju princezniny deníky!

Sammy
15.01.2017

Je to sice knížka pro děti, ale já mám hrozně ráda Deníky princezny, vyrostla jsem s nimi, takže jsem si musela přečíst i další knihu z tohohle prostředí. A Olivia je skvělá, oblíbila jsem si ji už v Denících. Dá se to přečíst za pár hodin, má to pár stránek a velká písmena, ale i tak se těším na další díl, je to prostě oddychovka :)

majikkn
12.01.2017

bylo to výborné, četlo se to jedna báseň a nemohla jsem přestat, rozhodně doporučuju, nejen pro děti.

Deny el Infian
15.11.2016

Četla jsem v angličtině a bože, tohle bylo tak setsakramentsky úžasný! Olivii jsem si zamilovala sotva se objevila v Royal Wedding, ale tady ještě víc. Ona je naprosto úžasná a neskutečný zlatíčko!
A kniha jako taková je prostě bezchybná. Zkrátka a dobře - Meg Cabot.

luciefeix
15.11.2016

sice kniha pro děti ale dobré