naad naad komentáře u knih

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Knihy R.Brynzy se dobře čtou. K této serii jsem se vrátil po nějaké době, taky mi vadí ten sexuální kontext v každé jeho knize. Taky mi moc k srdci nepřirostla hlavní hrdinka Erika. Na závěr mě velmi pobavilo jak seržantka vykládá jak by se postavila a bokovala proti nacistům.

01.03.2024 3 z 5

Pivař a blondýna Pivař a blondýna Daniela Kovářová

Kniha se mi z počátku zdála hodně zajímavá, ale postupně se mi zdálo, že je tam víc a víc vaty.

13.10.2023 3 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Tuto knihu jsem nedal. Dvakrát jsem se pokusil začít znovu, ale nakonec jsem to vzdal. Život je příliš krátký a jiných dobrých knih tak hodně.

28.04.2023 1 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Do téhle knihy se mi dlouho nechtělo. Nakonec jsem byl hodně mile překvapen. Připomíná mi to staré klasické detektivky

08.03.2023 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Dobrá kniha, ale za mě zbytečně dlouhá.

08.03.2023 4 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Knihy autora se mi dobře čtou. Tahle byla dobrá až na ten konec. Tense mi zdál značně odfláknutý a nerealistický. Epilog jsem nepochopil vůbec. Možná jo pokud je to prolog k dalšímu dílu?

08.03.2023 3 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Za mě byla kniha hodně překombinovaná, plno zvratů, které mi časem začaly vadit. Ale zase se mi zdála mnohem lepší než Kamenná opice.

12.02.2023 4 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Perfektní kniha, výborně se mi četla, ale místy připomínala červenou knihovnu.
Zjistil jsem, že na motivy knihy je natočen polský seriál.

09.07.2020 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Kniha mě bavila více než druhý díl. Závěr mi přišel zrychlený a překombinovaný. Nejlepší byl první díl, nevím jestli si přečtu další díl této série. Ale jak se znám tak ano.

29.01.2020 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Tato kniha se mi dobře četla, ale z konce jsem byl trochu zklamaný.

17.11.2019 3 z 5