musivila musivila komentáře u knih

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Má první kniha od autorky a musím říct, že mile překvapila, ani jsem to nečekala. Vtipné odpočinkové čtení. Koky neměl chybu! :-)

24.03.2020 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Autorka si umí pohrát s dějem, v průběhu čtení vás donutí několikrát zaváhat, jak to vlastně bylo a je, čemu věřit. Do poslední kapitoly nevíte, kdo přežil! Bohužel mi žádná z postav úplně nesedla. A celkově mě kniha neuchvátila. Přesto mám Rachel ráda, přečetla jsem všechny její knihy a těším se v dubnu na novinku!

05.03.2020 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Super! Kniha podle „mého gusta“. Jsem moc ráda, že jsem se v knize mýlila a nejednalo se o další předvídatelnou romanci s nádechem erotiky. Mám ráda knihy z prostředí podsvětí, mafie atd. a do toho láska :-) skvělá kombinace. První část knihy byla úžasná. Se začátkem druhé části a s devatenáctiletou Bitsy jsem měla trochu problém. Ovšem s ubíhajícím dějem jsem i to překonala. Ano, pár věcí tam bylo neuvěřitelných. Přesto se mi kniha moc líbila!

27.02.2020 5 z 5

Nevěřte Hunterovi Nevěřte Hunterovi Karolína Bendová

Kniha mě nijak neuchvátila. Jednodušší styl psaní. Od začátku mi připomínala Papírovou princeznu – bohatá rodina, čtyři bratři … s mladším si padne hned do oka, ale samozřejmě ji to táhne k tomu staršímu – černé ovci rodiny. Trochu zajímavější to začalo být až ke konci, kdy rozkrývali rodinné tajemství. Konec byl jiný, než by člověk u takové knihy předpokládal.

20.02.2020 3 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Zatím poslední díl této série mě určitě nezklamal. Detektiv Tom Douglas mi přirostl k srdci a vůbec mi nevadí, že vyšetřování je prokládáno jeho osobním životem (jak zde někdo podotkl). Jen tedy zas ten otevřený konec !!! Člověka pak nutí nad tím přemýšlet, ještě po přečtení knihy.

15.02.2020 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Tak tento díl za mě jednoznačně nejlepší a nejnapínavější. Nechyběly chvilky, kdy mi běhal mráz po zádech a tajil se dech. Jelikož mám sama skoro 8 letého syna, tak si ho nedovedu představit v situaci v jaké se ocitl Josh. Ani sebe v situaci Maggie. A konec byl bomba!

15.02.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Kniha se četla dobře, jako všechny od Rachel. Tento příběh mi úplně nesedl. Kdo je do toho zapletený bylo jasné. Trochu nečekaný zvrat, který se osobně dotýkal Toma, tam nastal. Ale již dříve jsem tušila, že tomu tak bude. Jinak Natashi mi bylo moc líto, takový život si nezasloužila. A bože … ten konec! Nemám ráda nedořešené konce!

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Tak u téhle knihy jsem udělala chybu, že jsem si dopředu pročetla spoustu recenzí a bohužel se dozvěděla z děje více než bych chtěla. Takže mi pak od začátku bylo jasné, jak vše bude a postrádalo to napětí. Ale kniha se četla moc dobře, autorku mám ráda. A aspoň konec byl trošku překvapení.

15.02.2020 4 z 5

Pěkná oddychovka, četla se dobře jen … jen jsem neměla potřebu číst nepřetržitě (jako u jiných). Čekala jsem nějaký větší zvrat, oživení děje, ale nic … tohle byla romantika jak hrom!