mumunka mumunka komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Tak toto byla "třešinka" na dortu !

05.03.2022 5 z 5

Co mi život přichystal Co mi život přichystal Věra Řeháčková

Výborná ! Přečtete jednu stránku a jedete až do konce jedním dechem. Já ji přečetla během 24hodin, což se u mě nestalo dobrých 15, ne-li víc let. :-)) Vypráví životní příběh jednoho obyčejného děvčete z vesnice. O tom, jak to na vesnicích v 50-60 letech minulého století chodilo. Jak se život změnil rokem 68 či 89. Jak život plynul, ať už přinesl dobré či ty špatné zážitky. Vřele doporučuji !

17.07.2012 5 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Přečetla jsem celou sérii a doslova jedním dechem. Knihy jsou nejenom o "Báječném nakupování", ale taky báječně napsané a vtipné. Nejvíc se mi líbila tato a Shopaholik za hranicemi. Naopak nejslabší se mi zdála kniha "Báječné nakupování se sestrou". Příjemný relax nejen na dovolenou. Doporučuji !!!

30.11.-0001 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Ze začátku sice takové lážo plážo :-),ale zhruba v polovině se to rozjede a člověk nechce knihu odložit, jen aby se už dozvěděl kdo je vrahem.

28.05.2013 4 z 5

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Rozhodně "doporučuji" prní knihu, pak film ! Neříkám, že film je špatný, také se mi líbil, ale ten závěr ... ten si vychutnáte jedině v knize. Já brečela jak malé děcko !

30.11.-0001 5 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Cathy Kelly

Krásné čtení :-) Příběh tří žen, které zdánlivě prožívají své životní sny, ale pravda je zcela jiná. Děj je hodně předvídatelný, takže žádné dějové zvraty apod. a končí happy endem, ale některé pasáže a myšlenky vás zaujmou natolik, že si řeknete, vždyť to samé cítím a prožívám i já.

20.08.2011 5 z 5

Rodinný nepřítel Rodinný nepřítel Barbara Taylor Bradford

Nějak nevím co si o knize myslet... Přijde mi, že autorka psala, aby něco napsala... Příběh a děj mi přišel absurdní. Prokousala jsem se první polovinou knihy, neb jsem čekala, že už to snad chytne nějakou tu zápletku a spád, ale bohužel... Zbytek knihy už jsem pouze dolistovala... Pro mě zatím nejhorší kniha, kterou jsem od téhle autorky četla.

15.01.2011 1 z 5

Sběratelka jedů Sběratelka jedů Sonja Rudorf

Zaujal mě obsah knihy a pak mě doslova dostala... Četla jsem jedním dechem. Je napínavá ... až do konce. A závěr opravdu překvapivý ... Doporučuji !

28.12.2010 5 z 5

Zmizení Zmizení Lisa Gardner

Tak u mě přesně naopak. Byla to první kniha, která se mi od této autorky dostala do ruky a hodně mě zaujala. Kniha se četla dobře, příběh promyšlený, napínavý, ke konci nechcete knihu odložit ... Rozhodně se budu snažit přečíst i další tituly této autorky.

06.08.2012 4 z 5

Zoufalé matky Zoufalé matky Maria Beaumont

Krásné čtení :-) S hrdinkou se dá docela dokonale sžít a během čtení člověk s napětím čeká jak se z těch patálijí vymotá.

12.11.2011 5 z 5

Hned první noc Hned první noc Isabelle Alexis

Přirovnání "Sex ve městě po francouzsku" mi ke knize nějak nesedl. Snad, že hrdinky tam byli pouze dvě, na místo čtyřech, jako v americké verzi. Ale, když se odprostíte tomuto přirovnání, čeká vás příjemné čtení.

27.07.2011 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

Nejenom tento díl, ale všechny díly Mediátora jsou tzv. "teenegerské čtení" , ale překvapivě bavily i mě "starší generaci" :-) Výborná oddechovka, u které nemusíte moc přemýšlet, ale i tak vás dostane napínavostí děje a výborným humorem.

05.02.2011 5 z 5