Monulka18 Monulka18 komentáře u knih

Levhart Levhart Jo Nesbø

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že určitě ne poslední! Hodně mě ten příběh bavil, líbí se mi autorovo popisování děje a různých věcí. Za mě fakt palec nahoru.

26.03.2016 5 z 5

Esmeralda Esmeralda Delia Fiallo

Když jsem náhodně v knihovně narazila na tuto knihu, vzpomněla jsem si, jak jsem jako malá tuhle telenovelu zbožňovala. Ze srandy jsem si ji půjčila a musím se smát, nechápu co mě na tom bavilo :D Ale tak byla jsem malá. Jinak kniha není špatná, akorát je v ní spousta chyb a věčně je přímá řeč ukončená tam, kde být nemá nebo naopak.

28.02.2016 3 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Tahle kniha mě nijak zvlášť nebavila, byl to docela nudný příběh s divným koncem, který jsem nepochopila.

07.02.2016 3 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Příběh mě úplně pohltil, nemohla jsem se dočkat, až zjistím, co se doopravdy děje a jak to dopadne. Prostě příběh jak má být.

01.02.2016 5 z 5

Městečko jako malované Městečko jako malované Pavel Frýbort

Kniha mě hodně bavila, četla se mi dobře. Trošku mě zklamal konec, doufala jsem, že to dopadne trošku lépe, ale chápu že ne každý příběh musí skončit happy-endem.

30.01.2016 5 z 5

Smrt za letní noci Smrt za letní noci Kjell Ola Dahl

Knížka mě bavila, četla se mi dobře. Zápletka zajímavá, ke konci jsem byla opravdu hodně zvědavá, kdo je teda ten vrah.

16.01.2016 4 z 5

Krvavé moře Krvavé moře Åke Edwardson

Kniha mě vůbec nebavila, navíc jsem se dost často ztrácela a nevěděla, o čem se to teď vlastně mluví. A přitom je na obalu TOP KRIMI. To těžko.

11.01.2016 2 z 5

Vražedné alibi Vražedné alibi John Katzenbach

Chvílema mi to přišlo zbytečně zdlouhavé, každopádně jinak mě příběh bavil a nemohla jsem se dočkat toho, až se dozvím, jak to nakonec všechno dopadne.

27.12.2015 4 z 5

Dům číslo 6 Dům číslo 6 Nela Rywiková

Nečetlo se to špatně, i když občas jsem se v příběhu ztrácela, když paní autorka vyprávěla o minulosti nějakého nájemníka domu. Každopádně nápad na příběh dobrý, zajímavý, navíc z prostředí mého bydliště, za což má u mě autorka plus :) Čtení této knihy bylo pro mě odpočinkem.

14.12.2015 4 z 5

1Q84: Kniha 3 1Q84: Kniha 3 Haruki Murakami

Konečně jsem se tady dočkala toho setkání hlavních hrdinů a konečně jsem se dočkala milého a šťastného konce :)

08.12.2015 5 z 5

1Q84: Kniha 1 a 2 1Q84: Kniha 1 a 2 Haruki Murakami

Tuto knihu jsem si naprosto zamilovala, četla jsem ji jedním dechem, bavila mě. A pořád jsem čekala, kdy se Tengo a Aomame setkají a byla jsem velmi zklamaná, že se tak nestalo. Naštěstí jsem se pak dočkala (a nejen já) i pokračování.

08.12.2015 5 z 5

Malý vetřelec Malý vetřelec Sarah Waters

Kniha mě nesmírně bavila, vtáhlo mě to do děje, nechtělo se mi přestávat číst. Chvílema jsem byla napnutá, chvílema jsem se bála, prostě super. Mrzí mě ten konec, čekala jsem ho lepší - hlavně jsem myslela, že se to nějak vysvětlí, ale bohužel se tak nestalo. Ale tak co se dá dělat, hlavní je, že se mi to moc líbilo :)

08.12.2015 4 z 5