monniques monniques komentáře u knih

Svědectví Svědectví Stephen King

Svědectví....velkolepá kniha! Krásně napsané postavy, do detailu rozebrané. Delší děj, zato nenudil u jediné stránky. Doporučuji seriál, který je též výborný.

14.10.2013 5 z 5

Můj životopis Můj životopis Charles Spencer Chaplin

Charlie byl a je stále pro mě umělec, tato kniha je jeho poklad. Nádherný poklad z jeho života. Výjimečná kniha, kterou si musí povinně přečíst každý jeho fanoušek. Jako já.

20.10.2013 5 z 5

Hercova zpověď Hercova zpověď Laurence Olivier

Úžasná autobiografie skvělého herce.

06.08.2015 4 z 5

Rok vdovou Rok vdovou John Irving

Jako kdybych v polovině knihy začala číst úplně jinou knihu. Připadalo mi to, jako dva nesouvisející příběhy v jedné knize. Jako dva příběhy...dobrý. Jako celek...nikoliv. Takové rozpolcené a já jsem byla docela zklamaná.

14.10.2013 3 z 5

Ingrid Ingrid Charlotte Chandler

Skvěle napsaný životopis úžasné herečky.

15.03.2015 4 z 5

Hadí zámek Hadí zámek Bram Stoker

Tfujtajbl.

27.11.2013 odpad!

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

Stylem psaní se Hill nápadně podobá svému otci, ale mně se to i tak líbí. Na začátku čtení jsem měla pocit, že to nebyla správně zvolená kniha, avšak děj mě postupem času začal bavit a tak jsem do té knihy snadno a hezky vplula.

22.10.2013 4 z 5

Na Větrné hůrce / Wuthering Heights Na Větrné hůrce / Wuthering Heights Jane Bingham

Ze začátku jsem se v příběhu nemohla zorientovat. Moc postav, které jsem si pletla a moc ničeho vlastně. Pak jsem pochopila i příběh a nic pro mě. Postavy jsou navzájem na sebe ošklivé, moc povrchní a pak začnou umírat jeden po druhým a příběh se mi tím pádem zošklivý docela dost a nakonec je další smrt. Nepochopeno.

20.10.2013 3 z 5

Mrtvá a živá (Rebeka) Mrtvá a živá (Rebeka) Daphne du Maurier

Tajuplná kniha, která čtenáře vtáhne do děje. Krásně napsané a pěkně napsané postavy. Jedna z mých nejoblíbenějších knížek.

20.10.2013 5 z 5

Zaujal mě obal knihy a krásné obrázky v ní, díky tomu jsem si tu knihu pořídila. Je to takový fantastický dětský příběh, který jsem nečekala. Čekala jsem spíše něco dospělejšího, ale jako odlehčená fantasy kniha mě to nezklamalo, pohodové čtení.

20.10.2013 4 z 5