Monisek.B Monisek.B komentáře u knih

Agenti chaosu I.: Hrdinova zkouška Agenti chaosu I.: Hrdinova zkouška James Luceno

Stejně jako u ostatních knih této série jsem první půlku přetrpěla a druhou spolka jako malinu. Příběh je celkem zajímavý, po čase vás vtáhne do děje a i když je konec očekávaný, překvapí vás tak, že na další díl se budete těšit!

02.08.2013 3 z 5

Temný příliv II. : Pád Temný příliv II. : Pád Michael A. Stackpole

Dobře napsané, zajimavě podané a především velice čtivé. Rozhodně si přečtu další :)

09.06.2013 4 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Asi tak do poloviny mě kniha nudila. Příběh se pořád ne a ne rozjet... Přečíst první půlku mi zabralo týden, druhou jsem ale zhltla na jeden zátah během několika málo hodin. Nakonec to vlastně předčilo má očekávání :-D Propletenec Amy a Syna se mi opravdu líbil, příběh dostává úplně jiný spád a já se neskutečně těším na další pokračování.

10.12.2012 4 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Taphle se mi libia o fous vic, nez ta predchozi... Uz zbyva jen jeden dil a mam prectenou celou serii... :-)

12.11.2012 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Původně jsem si tuto knihu nechtěla vůbec koupit, ale zajímala mne. Počkala jsem tedy, až se objeví v Plzeňské knihovně a já si ji budu moct půjčit. Teď toho trošku lituji, protože je to tak skvělá knížka, že jsem ji už dávno měla mít ve své domácí sbírce :-D Jen co vyjde další díl, zamířím do knihkupectví a koupím si obě dvě!
Ačkoliv mi po pár stránkách došlo, kam bude příběh směřovat, hrozně mě zajímalo, jak to bude probíhat.. Na další díl se hrozně těším, především kvůli dokončení Cindeřina příběhu. Ten Scarletin nevypadá zas tak zajímavě, ale určitě si ho přečtu.

04.10.2012 5 z 5

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

Mám ráda takovýto typ knih.. Předpokládala jsem, že se mi i tato bude líbit. Bohužel mylně. Je to tak strašně rozvláčné, občas nesmyslné, no prostě nuda. Být to film, tak jsem u toho po pěti minutách usnula. Knížku jsem nakonec dočetla, a to jen proto, že někdy v polovině se tam začalo něco dít.. Druhý díl nejspíš do ruky nevezmu. Jednou stačilo!

03.10.2012 2 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Ještě jsem nedočetla poslední díl, ale musím uznat, že Železný polibek je ze série asi nejlepší :-) Celá série se krásně čte, hlavní hrdince hrozně fandím a přeju jí. Supr!

13.07.2012 5 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Druhý díl jsem po prvním četla s odstupem jednoho roku a musím říct, že mě uchvátil natolik, že hned zítra skočím do knihovny pro díl třetí ;-) Nevím, jestli je druhý o tolik lepší než první, možná to bude jen tím, co jsem četla nedávno, ale ze série jsem teď nadšená a nemůžu se dočkat, až začnu číst další díl. Především mě zajímá, koho si Mercy vybere za druha :-D

10.06.2012 4 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Klasická Lanczovka s otevřeným koncem... Zhltla jsem jí za dva dny :) Není z nejhorších, ale z nejlepších také ne... Za přečtení ale stojí...

12.04.2012 3 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Další z mých oblíbených knížek od Lanczové :-) Parádní čtení, vtipná "zápletka" a prostě má všechno, co taková kniha má mít...

07.04.2012 4 z 5