Mona.Lisa Mona.Lisa komentáře u knih

Bouřlivé počasí Bouřlivé počasí Anita Ganeri

Výborná varianta jak do dětí dostat zábavnou a poutavou formou zeměpis a fyziku dohromady :)

Důvtipní detektivové Důvtipní detektivové Rachel Wright

Velmi poučné a chytlavé čtení :)

23.04.2014 4 z 5

Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Petra Braunová

Četla jsem ji po knížce "ztraceni v čase" s velkým očekáváním a nezklamala!

Ztraceni v čase Ztraceni v čase Petra Braunová

Kniha byla naprosto nepopsatelná! Přečetla jsem si jí po dlouhé řadě knížek od Wilsnové a vím že se žánry nedají vůbec srovnávat,ale řekla jsem si "kam se hrabe Wilsonová!". S paní Braunovou jsem se dokonce osobně viděla na jejím představování této knihy v naší městské knihovně a myslím si ,že jako češi můžeme být na tuto spisovatelku hrdí!

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Zase knížka ,která mě tak nadchla že jsem jí dala přečíst babičce a obě jsme se shodly , že úžasnou postavou je Gemmin dědeček :)

Dítě do kufru Dítě do kufru Jacqueline Wilson

Stejně jako Andy jsem prošla podobným příběhem a proto se mi moc líbila!

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Knížka ukazuje ,že je mnoho druhů trápení ,ale když se snimi svěříte ostatním zjistíte ,že je hned snadnější řešení .

Holka z popelnice Holka z popelnice Jacqueline Wilson

Celou knížku jsem prožívala s April a nenáviděla jsem Pearl (dodneška nevim jak se to strašný jméno čte :) ) byla to vůbec nejlepší knížka od JW kterou jsem četla a s nadšením sem jí dala přečíst babičce, sestřenici a všem možnejm kamarádkám, abych se snimi podělila o tento krásný životní příběh!

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Wilsonová znova popisuje těžkou životní situaci,kdy je potřeba aby rodina držela při sobě - jak jinak než super!

Zapeklité domácí násilí Zapeklité domácí násilí Vojtěch Steklač

Tato knížka je jedinou u které sem byla donucená dát hodnocení odpad, konec mi přišel absolutně strašnej a celá knížka postrádala pointu -nečíst ztráta času!

23.04.2014 odpad!

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Wilsonová byla pro mě v dětství Shakespearem a zvlášť tato knížka se opravdu povedla!

Malý Mikuláš Malý Mikuláš René Goscinny

Mikuláš = vzor všech studentů :)

Dalmatin na útěku Dalmatin na útěku Lucy Daniels

Knížka mě moc nenadchla a jelikož patřila mezi četbu mého ranného dětství získala sem z ní alespoň jeden zajímavý poznatek ,který zatím byl mému dětskému mozku neznámý- co to znamená mít oči " v sloup" :)

23.04.2014 2 z 5

Kdo čaruje, vyhrává! Kdo čaruje, vyhrává! Carola Von Kessel

U těchto knížek se mi nejvíce vždy líbila kouzla,která byla vidět jen přes stínítko! :)

Vandiny tajné zápisky Vandiny tajné zápisky Dagmar Geisler

Když sem byla menší milovala jsem Vandiny deníky ,ato hlavně kvůli jejich grafické úpravě :)

Vanda přísně tajné Vanda přísně tajné Dagmar Geisler

I když už je to asi 5 let co jsem tuto nížku četla, dodneška mi utkvělo v hlavě pojmenování středy - stře(te)da - a vybaví se mi to vždy při zmínce o středě ,zajímavé jaké blbosti si náš mozek pamatuje :D

Jaká je Will Jaká je Will Conti Giulia

WITCH byly první knížky,které odstartovaly mojí čtěcí úchylku :)